Діагноз засекретили: У Дональда Трампа в родині горе

У США госпіталізовано брата Трампа - Молодший брат Трампа серйозно хворий – ЗМІ

Молодший брат президента США Дональда Трампа, Роберт Трамп, в п'ятницю був госпіталізований в Нью-Йорку з «серйозним діагнозом», котрий тримається в секреті, повідомляють Патріоти України з посиланням на ABC News.

Глава Білого дому відвідав свого 72-річного брата в лікарні, пробувши у нього близько 45 хвилин, перш ніж відправитися у свій заміський клуб у Нью-Джерсі.

До візиту Трамп повідомив, що його брат знаходиться в лікарні, але не уточнив причину госпіталізації. Він назвав свого брата «чудовою людиною« і зазначив, що має з ним «чудові відносини» протягом довгого часу.

«Сподіваюся, що він буде в порядку. Але зараз йому доводиться туго», – сказав Трамп.

Роберт Трамп раніше працював на свого старшого брата на посаді високопоставленого керівника в Trump Organization. Він постійно з'являвся на публіці під час світських раутів у Манхеттені, проте в останні роки він не користувався популярністю.

З архіву ПУ. Безнадійна справа: Як шаман з Жириновського бісів виганяв (відео)

четвер, 1 жовтень 2020, 18:00

Лідер ЛДПР зацікавився бубном, і попросив провести обряд очищення від нечисті. Одіозний російський політик і глава ЛПДР Володимир Жириновський побував в московському парку Зарядьє, де ненці провели над ним обряд очищення від негативної енергії і нечист...

"Россия готова пожертвовать Арменией ради торговли с Турцией", - блогер

четвер, 1 жовтень 2020, 17:28

"Россия вряд ли станет ввязываться в конфликт в Нагорном Карабахе, несмотря на то, что она связана с Арменией договором о коллективной безопасности", - пише у своєму блозі Юрій Касьянов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Мы уже видели шерохова...