"Дякую, коханий!": Юлія Тимошенко показала романтичне фото з чоловіком на тлі рожевих кульок та троянд

Юлія Тимошенко опублікувала в Instagram романтичну світлину зі своїм чоловіком Олександром. Політикиня привітала коханого з річницею весілля, повідомляють Патріоти України.

На фото нардепка постала в елегантному вбранні перлинного кольору, з лаконічними сережками у вухах та з макіяжем з акцентом на очах. Волосся її зібране у хвіст і випущені спереду пасма – саме з такою зачіскою ми її бачимо останнім часом.

Олександр одягнений у світле поло, яке має гармонійний вигляд із луком Юлії. Чоловік ніжно тримає руками руки дружини. Вони мило усміхаються на камеру. Подружжя має дуже щасливий вигляд.

На їхньому тлі помітні рожеві повітряні кулі, напевно, у вигляді слова LOVE, та величезний букет білих троянд. "Наша чергова річниця. Дякую, коханий", - написала Юлія під світлиною. Нагадаємо, Юлія (дівоче прізвище Телєгіна) вийшла заміж за Олександра Тимошенка у 1979 році.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...