Дякувати "гениальной многоходовочке" Путіна: Держдеп США зарахував росіян до "бездомних національностей"

Державний департамент США відніс громадян Росії, які хочуть отримати імміграційну візу Сполучених Штатів, до категорії «Homeless Nationalities» (дослівно — «бездомні національності»). Про це йдеться в документі на сайті відомства, зазначають Патріоти України.

До цієї категорії відносять заявників на імміграційну візу з країн, які не мають у США консульських представництв, або де політична ситуація настільки «невизначена і мінлива», що американські дипломати не уповноважені розглядати заяви на отримання візи.

Також до переліку таких країн потрапили Куба, Еритрея, Іран, Лівія, Сомалі, Південний Судан, Сирія, Венесуела та Ємен.

Жителям Росії рекомендували звертатися за американськими імміграційними візами до консульських представництва США у польській Варшаві. Росіяни, які проживають в інших країнах, можуть звернутися за візою в консульство США в країні перебування.

Через російську агресію: Канада надасть Україні $120 млн - Трюдо

п’ятниця, 21 січень 2022, 22:05

Канада надасть Україні кредит у розмірі 120 млн канадських доларів. Кошти виділять у зв'язку з триваючими спробами Росії дестабілізувати Україну, заявив у п'ятницю прем'єр-міністр Джастін Трюдо, повідомляють Патріоти України з посиланням на CTVNews. "Р...

"Ситуація зараз інша": У Нідерландах змінили позицію щодо постачання Україні зброї

п’ятниця, 21 січень 2022, 21:58

Уряд Нідерландів відкритий до військової допомоги Україні в питанні постачання оборонного озброєння. Про це заявив міністр закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстра у Палаті представників (нижній палаті парламенту), повідомляють Патріоти України із п...