Дякувати "гениальной многоходовочке" Путіна: Держдеп США зарахував росіян до "бездомних національностей"

Державний департамент США відніс громадян Росії, які хочуть отримати імміграційну візу Сполучених Штатів, до категорії «Homeless Nationalities» (дослівно — «бездомні національності»). Про це йдеться в документі на сайті відомства, зазначають Патріоти України.

До цієї категорії відносять заявників на імміграційну візу з країн, які не мають у США консульських представництв, або де політична ситуація настільки «невизначена і мінлива», що американські дипломати не уповноважені розглядати заяви на отримання візи.

Також до переліку таких країн потрапили Куба, Еритрея, Іран, Лівія, Сомалі, Південний Судан, Сирія, Венесуела та Ємен.

Жителям Росії рекомендували звертатися за американськими імміграційними візами до консульських представництва США у польській Варшаві. Росіяни, які проживають в інших країнах, можуть звернутися за візою в консульство США в країні перебування.

ФСБівці розуміють, що "кримський сценарій" у Херсоні провернути не зможуть, населення чинить опір, - Марченко

середа, 10 серпень 2022, 16:50

Російські окупанти планують провести "референдуми" на тимчасово окупованих ними територіях України. Однак на Херсонщині вже навіть самі загарбники розуміють, що реалізувати ці плани їм не вдасться, передають Патріоти України. Жителі Херсонщини чинять т...

ЗСУ могли знищити в Новофедорівці склад авіаційного озброєння РФ - говорять про десятки загиблих пілотів

середа, 10 серпень 2022, 16:45

У Криму внаслідок вибухів на російському військовому аеродромі в Новофедорівці знищено склад авіаційного озброєння, це видно з сили вибухів після "хлопків". Крім того, ймовірно, знищено російські військові літаки, передають Патріоти України. Про це в е...