
У російському місті Уфі помітили транспорт, яким перевозили старі 57-мм гармати зенітно-артилерійського комплексу С-60. Відповідне відео публікують у соціальних мережах, передають Патріоти України.
Автор опублікованих кадрів дивується появі такої застарілої радянської військової техніки, яка була прийнята на озброєння в СРСР ще у 1950-х роках. Наприкінці відео він говорить, що перебуває в Уфі - столиці російського Башкортостану.
Очевидці жартують, що невдовзі окупанти почнуть використовувати під час бойових дій середньовічні мортири. Водночас військові експерти стверджують, що зенітка С-60 – це по-своєму ефективна зброя, яка може вражати легку бронетехніку та безпілотники на дистанції до 6 кілометрів та на висоті до 5 кілометрів.
Москву атакували понад 60 дронів в ніч проти понеділок, 22 червня. Місцеві аеропорти запровадили обмеження в роботі. Про це заявив у Telegram московський мер Сергій Собянін, передають Патріоти України. . Telegram-канал Exilenova+ виклав відео з дронам...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали: