
Снайпери Головного управління розвідки Міністерства оборони влаштували засідку на російських окупантів під Покровськом Донецької області. Загарбників вдалося ліквідувати. Про це повідомляє пресслужба ГУР, передають Патріоти України.
Бійці показали відео з результатами успішної засідки на ворогів у районі Покровська. "Спецназівці військової розвідки ліквідували групу московитів снайперським вогнем", – прокоментували кадри розвідники. Водночас у ГУР додали, що знищення окупантів, перерізання їхніх логістичних шляхів і бойова робота в тилу ворога триває.
До речі, в Покровську залишаються ще 7 200 людей, а також фахівці, що доглядають за старшими людьми. У місті під частими обстрілами працюють кілька магазинів, одне відділення "Укрпошти" та міська лікарня (в обмеженому режимі).
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...