
Снайпери Головного управління розвідки Міністерства оборони влаштували засідку на російських окупантів під Покровськом Донецької області. Загарбників вдалося ліквідувати. Про це повідомляє пресслужба ГУР, передають Патріоти України.
Бійці показали відео з результатами успішної засідки на ворогів у районі Покровська. "Спецназівці військової розвідки ліквідували групу московитів снайперським вогнем", – прокоментували кадри розвідники. Водночас у ГУР додали, що знищення окупантів, перерізання їхніх логістичних шляхів і бойова робота в тилу ворога триває.
До речі, в Покровську залишаються ще 7 200 людей, а також фахівці, що доглядають за старшими людьми. У місті під частими обстрілами працюють кілька магазинів, одне відділення "Укрпошти" та міська лікарня (в обмеженому режимі).
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...