
Снайпери Головного управління розвідки Міністерства оборони влаштували засідку на російських окупантів під Покровськом Донецької області. Загарбників вдалося ліквідувати. Про це повідомляє пресслужба ГУР, передають Патріоти України.
Бійці показали відео з результатами успішної засідки на ворогів у районі Покровська. "Спецназівці військової розвідки ліквідували групу московитів снайперським вогнем", – прокоментували кадри розвідники. Водночас у ГУР додали, що знищення окупантів, перерізання їхніх логістичних шляхів і бойова робота в тилу ворога триває.
До речі, в Покровську залишаються ще 7 200 людей, а також фахівці, що доглядають за старшими людьми. У місті під частими обстрілами працюють кілька магазинів, одне відділення "Укрпошти" та міська лікарня (в обмеженому режимі).
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...