
Снайпери Головного управління розвідки Міністерства оборони влаштували засідку на російських окупантів під Покровськом Донецької області. Загарбників вдалося ліквідувати. Про це повідомляє пресслужба ГУР, передають Патріоти України.
Бійці показали відео з результатами успішної засідки на ворогів у районі Покровська. "Спецназівці військової розвідки ліквідували групу московитів снайперським вогнем", – прокоментували кадри розвідники. Водночас у ГУР додали, що знищення окупантів, перерізання їхніх логістичних шляхів і бойова робота в тилу ворога триває.
До речі, в Покровську залишаються ще 7 200 людей, а також фахівці, що доглядають за старшими людьми. У місті під частими обстрілами працюють кілька магазинів, одне відділення "Укрпошти" та міська лікарня (в обмеженому режимі).
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....