
Снайпери Головного управління розвідки Міністерства оборони влаштували засідку на російських окупантів під Покровськом Донецької області. Загарбників вдалося ліквідувати. Про це повідомляє пресслужба ГУР, передають Патріоти України.
Бійці показали відео з результатами успішної засідки на ворогів у районі Покровська. "Спецназівці військової розвідки ліквідували групу московитів снайперським вогнем", – прокоментували кадри розвідники. Водночас у ГУР додали, що знищення окупантів, перерізання їхніх логістичних шляхів і бойова робота в тилу ворога триває.
До речі, в Покровську залишаються ще 7 200 людей, а також фахівці, що доглядають за старшими людьми. У місті під частими обстрілами працюють кілька магазинів, одне відділення "Укрпошти" та міська лікарня (в обмеженому режимі).
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...