"Діє за класичним принципом нового часу": Є шанс, що Путін повернеться у ще страшнішій війні, - блогер

"Кейс із Саддамом Хусейном яскраво ілюструє, що не можна відпускати диктатора, бо він повернеться знову ще сильнішим або просто продовжить те, що робив", - пише у своєму блозі Володимир Гевко, передають Патріоти України, і продовжує:

"Саддам був ініціатором двох великих загарбницьких воєн, в одній з яких аж збирався спільний контингент із країн НАТО, щоб відбити його напад на Кувейт. Він розгромно програв, але залишився при владі та зміг далі провадити свою політику в країні, пише у своєму блозі Володимир Гевко.

США аж через десять років вторглись в Ірак, щоб позбутись режиму Хусейна, але вони втратили багато часу, самі вже виглядали окупантами і цілі, які вони заявляли - були хибними. Хусейна таки скинули і повісили, але Іраку це вже не допомогло, окрім того ніякої Аль-Каїди та ядерної зброї виявлено не було і на фоні цього всього США дотепер виглядають непереконливо у цій війні.

Той, хто починає війну - із ймовірністю 90% її програє або втратить багато і точно не виграє. Прикладів безліч. Але відпускати того, хто починає війну - означає множити війни майбутнього.

путін діє за класичним принципом нового часу - фейк іт тіл ю мейк іт. Придурюйся, поки не вийде. Байдуже, що його цілі у цій війні смішні, сама війна - серйозна і жахлива. Для НАТО виманити путіна в Україну справді шанс, бо можливостей дістати його на території росії військовим шляхом нереально - тоді нападники самі вважатимуться агресором і окупантом, а путін з фальшивої причини отримає реальну, "бачите, я ж казав шо НАТО нападе".

Абсолютно усі зацікавлені в тому, щоб завершити все тут і завершити остаточно. Поставити крапку у путінському питанні. Бо між двокрапкою він пролізе, а через кому переступить. І обов'язково повернеться назад або допомагатиме Китаю у ще страшнішій війні як ядерна парасолька".

"Від полку лишилося 37%": Окупанти поскаржилися, що командування їх "кинуло", а поранених ніхто не рятує (відео)

субота, 10 червень 2023, 9:59

Чергова група російських "мобіків" поскаржилася на командування військами РФ в Україні. Окупантам не подобається, що їм не дають постачання та "розумних" наказів, у разі обстрілу ніхто не прикриває їх артилерією, а без евакуації "300-ті" стають "вантаж...

Разом вбивають українців: У ГУР назвали країни, які надають Росії пряму військову допомогу

субота, 10 червень 2023, 9:00

На сьогодні декілька країн світу надають пряму військову допомогу державі-терористу Росії. Перелік не такий великий і повністю передбачуваний - Іран, Білорусь і, ймовірно, Північна Корея. Про це в інтерв'ю українським ЗМІ повідомив представник Головног...