Дійшло до найнижчої точки відносин з часів "Холодної війни": Столтенберг пояснив висилку з НАТО російських дипломатів

Відносини між НАТО і Російською Федерацією станом на зараз знаходяться на найнижчій точці з часів завершення Холодної війни через поведінку Росії Про це під час пресконференції в Брюсселі заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг,, зазначають Патріоти України.

"Відносини між НАТО і Росією знаходяться на найнижчому рівні з часу завершення Холодної війни. Причина тому – російська поведінка. Ми бачили агресивні дії, зокрема проти України, також значне військове нарощування, порушення важливих угод у сфері контролю над озброєнням", - сказав Столтенберг.

Він підтвердив рішення НАТО вислати вісім російських дипломатів із складу місії при Альянсі внаслідок дій, що несумісні з дипломатичним статусом.

"Рішення було зроблено спираючись на дані розвідки. Тому що вони були незаявленими офіцерами російської розвідки. Ми бачили збільшення випадків російських шкідливих дій, Тож ми маємо діяти», - сказав керівник Альянсу.

З архіву ПУ. І пішов кримнашист на кримнашиста: Лоліта Мілявська в футболці "тобі п*зда" попередила Путіна про наслідки репресій проти Навального і десятків тисяч тих, хто вийшов на вулиці (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 14:00

Крім того артистка розповіла про своє ставлення до нових законів РФ і застерегла владу від повторення білоруського сценарію напередодні масових мітингів у багатьох містах Росії. У п'ятницю, 22 січня 2021 року, за день до масових мітингів в Росії в підт...

Дати агресору по пиці: Українцям заборонили стояти поруч з символікою РФ на Олімпіаді

понеділок, 24 січень 2022, 13:49

Українські спортсмени, які виступлять на зимовій Олімпіаді-2022 у Пекіні, не будуть публічно спілкуватися з росіянами і перебувати поруч з державною символікою Росії, зазначають Патріоти України. . Представники збірної України отримали спеціальні реко...