"Ділове Х*йло": ​Помічник Путіна розповів, скільки лідерів світу благають "перевантаженого" Володимира Володимировича про зустрічі в Ізраїлі, в черзі і Зеленський

Президенти Росії і України Володимир Путін і Володимир Зеленський, а також віце-президент США Майкл Пенс можуть зустрітися в Ізраїлі. Однак, в силу великої завантаженості, у господаря Кремля буде мало часу для грунтовних бесід. Про це заявив помічник лідера країни-агресора Юрій Ушаков, передає ТАСС, зазначають Патріоти України.

«Програма дуже насичена, і якщо будуть окремі зустрічі, то вони будуть тільки на ногах, будуть носити досить короткий характер», - заявив Ушаков.

Разом з тим він зазначив, що Путін «у всякому разі, потисне руки основним учасникам, це неминуче».

«Чи відбудуться тривалі бесіди - дуже сумнівно, просто часу немає фізично», - додав помічник ВВП.

Ушаков при цьому наголосив, що запити на зустрічі з Путіним в Кремль надходили, в тому числі від Зеленського.

На питання про те, чи відмовлено президенту України, помічник Путіна відповів негативно, але підкреслив, що з російським лідером хочуть зустрітися представники багатьох держав.

«Час вкрай обмежена, все стисло до межі, ми просто сподіваємося на окремі короткі контакти, так звані контакти на ногах», - резюмував він.

Нагадаємо, що на форум «Пам'ятати Холокост, боротися з антисемітизмом!» в Ізраїль приїдуть приблизно 50 глав держав, членів королівських сімей, глав урядів і парламентів з Європи, Північної Америки та Австралії.

Тим часом в останній момент від поїздки в Ізраїль відмовився президент Литви Гітанас Науседа, а до нього таке ж рішення було прийнято президентами Польщі та Естонії, Латвія буде представлена прем'єр-міністром.

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...

Хіти тижня. Жертва коронавірусу: В Україні постраждав високопосадовець

середа, 26 лютий 2020, 23:55

Центральна влада не задумуючись над профілактикою розповсюдження паніки і навіть підігравши страхам населення покаранням зараженими опонентам у Конча-Заспі, тепер рубає голови рідним "слугам". "У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через е...