Дістало всіх! Сильне фото з протестів у Білорусі

Всупереч розхожій думці, в протестних акціях в Білорусі беруть участь не тільки молоді люди, але також і представники старшого покоління.

Мережу облетіло фото, як літній чоловік в буквальному сенсі в поодинці готується протистояти бійцеві ОМОНу, який прибув для розгону протестуючих в Мінську. Всупереч розхожій думці, в протестних акціях в Білорусі беруть участь не тільки молоді люди, але також і представники старшого покоління, адже режим Лукашенка, який за терміном перебування на посаді президента вже перевершив Путіна (білоруський лідер беззмінно править з 1994 року) не влаштовує багатьох в країні, передають Патріоти України.

Блогер Vitauskas NEWS POST опублікував в своєму телеграм-каналі фото, на якому зображений немолодий мінчанин, який не побоявся сказати все, що він думає, бійцеві місцевого ОМОНу.

На жаль, невідомо, що саме літній чоловік говорив правоохоронцю, але, судячи з його напруженої пози і стиснених кулаків, він явно говорив щось дуже неприємне і відверте. Можливо, настійно пропонував омонівцю подумати про те, що серед тих, кого він буде бити і заарештовувати за громадянську позицію, можуть виявитися зовсім юні білоруси, а також люди, що годяться йому в батьки, тим більше що на задньому плані кадру можна побачити і зовсім молодих протестуючих.

Як коментар до фото блогер наводить цитату з Джорджа Оруелла: "Якщо ти в меншості і навіть в однині, це не означає, що ти божевільний. Є правда і є неправда, і якщо ти тримаєшся правди, нехай наперекір всьому світу, ти не божевільний".

Втім, зараз кількість білорусів, які протестують проти режиму Лукашенка така, що вже навряд чи можна говорити про меншість.

"Загроза безпеці РФ": Донецькому терористові "рівня Мотороли і Гіві" відмовили в російському громадянстві

четвер, 3 грудень 2020, 0:20

Полковник "ДНР" брав участь у штурмі Донецької ОДА, боях за донецький аеропорт, Іловайськ і Дебальцеве. Командиру батальйону російських терористів Сергію Завдовєєву на прізвисько "Француз", який воював на Донбасі на стороні окупантів, відмовили в отрим...

"І двох років не знадобилось Зеленському при владі, щоб в медіа повернулись комуністи", - політтехнолог Голобуцький

четвер, 3 грудень 2020, 0:00

"Симоненка сьогодні запросили на медведчуківський 112-й поговорити про жахи примусу сфери обслуговування вживати з клієнтами державну мову", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмрежі "Фейсбук", передають Патріоти України, та...