Дістали окупанти: В Абхазії чоловік відкрив вогонь по російських туристах

В окупованій Росією Абхазії стався новий напад на російських туристів. Місцевий житель відкрив по них вогонь прямо в ресторані при готелі. Увага на НП звернув в Twitter журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

Інцидент стався ще 15 червня на абхазькому курорті Піцунда. У ресторані "Апсни" при готелі місцевий житель Дмитро Пілій почав приставати до двох росіянок і лапати їх. За дівчат заступилися їх молоді люди, виникла перепалка. В результаті Пілій дістав зброю і розрядив всю обойму в ноги російських чоловіків.

"Он достал пистолет и открыл огонь по ногам. Расстрелял ноги обоих парней. Потом хладнокровно спокойно дошел до машины, взял еще один магазин, вернулся и дорасстралял", - розповів друг постраждалих.

Він уточнив, що обидва отримали важкі поранення. Одному з потерпілих загрожує ампутація ноги, у другого нарахували 20 кульових поранень. "Вот такая вот, ребят, Абхазия", - констатував росіянин.

Казанський звернув увагу на те, що незаконні "республіки", які РФ "наплодила" біля своїх кордонів всі мають одну спільну рису - повне беззаконня і бандитизм. Права людини там - порожній звук. "Хорошо" в Абхазии. Это вам не какая-то Грузия. Никакого тлетворного влияния Запада. Настоящий "ру***ий мир", - констатував журналіст.

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу – заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...