"Дітям краще цікавитися батьківщиною!": У Криму окупанти пропонують заборонити вивчення англійської мови

Крим (Фото:Irina Rassvetnaja / Pixabay)У Криму окупанти пропонують заборонити вивчення англійської мови у школах, пояснюючи це тим, що «треба вивчати свої мови». Про це повідомляють пропагандисти ТАСС з посиланням на «спікера Держради» Криму Володимира Константінова, передають Патріоти України.

Константінов заявив, що Росія та Англія воюють нібито «тисячу років», а на вивчення історії часу не вистачає. «Тупе слідування за чужою цивілізацією небезпечне. Ми робимо (дитину — ред.) заручником — вона говоритиме, що я знаю англійську, і мені цікаво, яка вона — Англія. Давайте вивчати свої мови, розвивати свої мови! Англійці воюють із нами тисячу років, а ми продовжуємо їх вивчати, витрачаємо гроші на вчителів, витрачаємо час — а потім на історію часу не вистачає», — заявив окупант.


"Хороший приклад токсичної мужності": Якби Путін був жінкою, він би не почав війну, - Борис Джонсон

середа, 29 червень 2022, 12:51

Борис Джонсон вважає, що Володимир Путін не почав би війну у тому випадку, якби народився жінкою. Очільник британського уряду про це сказав в інтерв'ю ZDF, передають Патріоти України. "Якби Путін був жінкою, я просто не думаю, що він почав би таку війн...

"Як ви з цим живете? Як дивитеся в дзеркало?": Панін після трагедії в Кременчуці звернувся до російських акторів-мовчунів (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:28

Російський актор Олексій Панін після повномасштабного вторгнення РФ висловив свою підтримку українському народу. Він неодноразово закликав зупинити війну і, користуючись своєю славою, доносив до своїх фанатів справжню правду про звірства російських оку...