Діти називають Путіна... татом: У Західній Африці "бум" на прапори РФ

Діти називають Путіна татом: у Західній Африці "бум" на прапори РФ

На території Західної Африки активно поширюються російські прапори: триколорами розмахують на акціях протесту і розміщують їх на приладових панелях. Як говориться в статті The New York Times, в Буркіна-Фасо, Малі та Нігері прапор Російської Федерації тепер звичайне явище, передають Патріоти України.

"Російський прапор став символом опору в Західній Африці, пов'язаним з антизахідними та антифранцузькими настроями", - пояснює керівник дослідницького відділу технологічної компанії Logically Кайл Уолтер.

Ряд аналітиків і західних дипломатів переконані, що поширення прапорів фінансує уряд РФ. Так, президент нігерійської громадської групи PARADE Ахмед Белло на кожній акції протесту в Ніамеї роздає до 70 російських прапорів. Він зізнався, що його робота фінансується урядом РФ через посередників, які проводять аналогічні операції в Малі. "Саме з ними ми працюємо над розвитком експансії російської ідеології в Африці", - сказав він.

Однак для деяких російський прапор перетворився і спосіб зробити політичну заяву. "Росія сприймається багатьма молодими африканцями як антиколоніальна держава, покликана допомогти їм позбутися колоніального минулого і написати нову главу національної історії, що не має нічого спільного з демократією, яка у багатьох асоціюється з експлуататорським партнерством із західними країнами, корупцією і бідністю", - пише газета.

Наприклад, житель столиці Нігеру Ель Хадж Багуе, який працює на місцевому ринку, сказав журналістам, що раніше ненавидів Путіна через його вторгнення в Україну, проте його "доброзичливе ставлення до Африки", про яке він дізнався з соціальних мереж, змінило його погляди.

"Коли його 13-річна дитина купила йому маленький російський прапор після перегляду проросійського контенту в TikTok, пан Баге з радістю повісив його на приладову панель свого автомобіля", - наголошується в статті. Чоловік сказав, що його четверо дітей називають Путіна "Баба", тобто тато.

Отруєння дружини Буданова: В ГУР Міноборони розповіли про розслідування

середа, 29 листопад 2023, 19:15

Головне управління розвідки Міноборони України на даний момент самостійно розслідує отруєння своїх співробітників та дружини Буданова Маріанни, повідомляють Патріоти України. "За фактом отруєння співробітників воєнної розвідки та дружини керівника укра...

"Є загроза": Аналітик розповів, як погода вплинула на роботу мобільних вогневих груп

середа, 29 листопад 2023, 18:56

Попри погіршення погодних умов росіяни продовжують атакувати мирні міста України за допомогою БПЛА. При цьому ЗСУ продовжують показувати ефективний результат у їх знищенні. Про це заявив директор Defense Express та аналітик Сергій Згурець, передають Па...