"Діти тут нічого не знають!": У Мелітополь завезли "вчителів" з Дагестану, які розмовляють ламаною російською

Велика частина вчителів у тимчасово окупованому Мелітополі відмовилися працювати з російськими загарбниками. Замість українських фахівців росіяни завезли "викладачів" з Дагестану, інформують Патріоти України.

Російські пропагандисти зняли черговий сюжет з фейками про Україну. Так, "споконвічно російські вчителі" з Дагестану ламаною російською мовою розповідають, що діти в Запорізькій області говорять виключно українською мовою.

При цьому "педагоги" скаржаться, що шкільна програма не розрахована на російськомовних дітей, а українські школярі нібито не знають елементарного. "Вони в 11 класі не знають того, що належить знати в шостому. Наприклад, скільки на планеті материків. Також вони переконані, що саме їхні предки вирили Чорне море", – заявив "учитель географії" Абубакар Мірзабулаєв.

Крім того, жінка в хіджабі заявила, що для школярів "російська мова як іноземна, прямо на рівні англійської". Також нові "вчителі" повідомили, що дітям в українських школах ставили оцінки нібито в залежності від того, як школярі знали українську мову.

"А бачите, як сьогодні бомблять Росію?": Лукашенко розповів, що найбільше тривожить його та Путіна

п’ятниця, 22 вересень 2023, 19:40

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, виступаючи на засіданні республіканського семінару-наради з розвитку тваринництва, почав бідкатися, що Володимир Путін не може захистити Росію від дронів. Про це повідомляє видання «Белта», перед...

Окупанти вдарили ракетами по Кременчуку, є загиблі та поранені

п’ятниця, 22 вересень 2023, 19:27

У п'ятницю, 22 вересня, російські загарбники обстріляли ракетами Кременчук. Про це повідомив голова Полтавської обласної Військової адміністрації Дмитро Лунін у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Ворог завдав ракетних ударів по Кремен...