"Дівчат, я, як президент, пробачаю": Лукашенко видав перл про ЛГБТ-спільноту (відео)

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що він готовий "пробачити" лесбійок, але не буде ставитись толерантно до геїв. Про це він заявив під час свого щорічного послання до білоруського народу, передають Патріоти України.

"Дівчат, я, як президент, пробачаю. Беру на себе цю провину, і на вас. Значить ми, мужики, не додивилися, не допрацювали в чомусь, значить вони починають там... Ну ви знаєте, що таке, у фізичному відношенні лесбійство. Що стосується геїв — це ж збоченці, це гидота остання", - заявив він.

Крім того, він заявив, що також непогано ставиться до геїв, які добре працюють, хоча "пропаганду ЛГБТ" він категорично забороняє. "Я дручив, доповісти мені, дайте характеристику, що це за люди, як вони працюють, — згадує Лукашенко, як розбирався з працівниками-чоловіками нетрадиційної орієнтації. - Дай Боже, не-геям так працювати, як вони. Жодної негативної характеристики не було.Жодної, перевіряв за різними напрямками.Ну давайте ми цим чоловікам будемо забороняти перекидатися з іншими мужиками, ну до чого це приведе? Ні до чого.Тим більше проблем нам не створюють, працюють добре. Але ніякої пропаганди цих мерзотних стосунків у суспільстві бути не повинно. Чому? Відповідь дуже проста. Ще не один чоловік не народив. Тому цей шлях для нас неприйнятний. Нам потрібні люди. Дітки. Чоловіки не народжують. Тому давай дотримуватися класичної родини", - заявив диктатор.


Сидів за вбивство та продаж заборонених речовин: Полонений вагнерівець розповів, як потрапив у ПВК

четвер, 8 червень 2023, 9:02

До полону потрапив черговий вагнерівець. Мовиться про Півкіна Дмітрія, котрий сидів за ґратами за вбивство, а також продаж наркотиків. Він і розповів, яка ситуація в ПВК "Вагнера" та ставлення до зеків,, передають Патріоти України. 24 Канал отримав у с...

Скільки Україні потрібно Patriot, щоб захиститись від "Кинджалів": Ігнат вразив цифрою

четвер, 8 червень 2023, 8:59

Представник ВПС Юрій Ігнат заявив, що озвучені президентом Володимиром Зеленським 50 батарей Patriot, яких потребує українське небо, є цілком реальною метою.В ефірі телемарафону Ігнат зазначив, що Україна йтиме до цієї амбітної мети "у будь-якому випад...