Дівчина зі Свердловська та її "близнючка" із Челябінська: Пропагандисти РФ знову феєрично зганьбилися (фото)

"Перший канал" і "Росія-1" показали сюжети, як одна і та сама студентка Ніна Григор'єва хвалить пенсійну реформу. Однак в одному репортажі вона підписана як мешканка Свердловської області, а в іншому - Челябінської. Кадри сюжетів в Мережі розмістив користувач з ніком Vitauskas, передають Патріоти України.

Дівчина відповідала на питання про гучну пенсійну реформу на одному і тому ж тлі, не змінюючи одягу і зачіски. Користувачі жваво обговорюють "провал" "редакторів" новинних каналів і припустили, що в Москві не бачать різниці між Свердловською і Челябінською областями, а, можливо, навіть не знають, де вони знаходяться.


Хіти тижня. На Донбасі вперше офіційно зафіксували російську РЛС 51У6 "Каста-2Е1", яку поспіхом намагалися замаскувати (фото)

середа, 3 березень 2021, 3:00

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm отримали ексклюзивне візуальне підтвердження інформації щодо першої офіційної фіксації російської радіолокаційної станції 51У6 «Каста-2Е1» на окупованій частині українського Донбасу. Волонтери...

Хто вср*вся?: Аваков заявив, що в його конфлікті із Саакашвілі був винен... Порошенко

середа, 3 березень 2021, 0:23

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі попри конфлікти у минулому мають добрі стосунки. Про це Арсен Аваков заявив в ефірі програми "VIP з Наталією Мосейчук" на тел...