"Дівчинки тут немає, нічого з вами не трапиться": Зеленський "підколов" журналіста з приводу Мендель (відео)

Глава держави зіронізував на виставці "Зброя та безпека" в Києві.

Президент України Володимир Зеленський знову пожартував над агресивною поведінкою своєї прессекретарки Юлії Мендель, у якої сталося вже кілька конфліктів з журналістами, передають Патріоти України.

Цього разу глава держави зіронізував на виставці "Зброя та безпека" в Києві в середу, 9 жовтня (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця). Зеленський помітив журналіста, якого закрила охорона, і сказав: "Ні, ні, ні! Не чіпайте людей! Ідіть сюди".

Коли той підійшов до президента, глава держави пожартував, поклавши руку на плече журналісту: "Дівчинки тут немає, нічого з вами не трапиться. Ви ж дівчаток боїтеся". Раніше перед початком брифінгу Зеленський звернувся до Мендель зі словами: "Ви ж нікого не штовхали, Юлю?".

Джерело: Крим.Реалії

Труни для Путіна: Турецькі сили потужно привітали російських карателів у Сирії з "Днем защитника Отечества" - ЗМІ

неділя, 23 лютий 2020, 13:11

Точних даних про втрати немає, але судячи з усього вони значні. Турки і повстанці накрили ударами артилерії і реактивних установок військову колону асадитів, іранців та росіян в районі Саракіба. Про це повідомили у Твіттері "Кавказ Центр", передають Па...

"Продають" найвірніші "братушки": "Третій Рим" в процесі підготовки розкольницького вселенського православного собору проти Константинопольської патріархії та ПЦУ отримав "ніж у спину"

неділя, 23 лютий 2020, 12:05

Одна з п'яти найстаріших помісних церков, участь котрої у промосковському неканонічному шабаші вважалась питанням вирішеним, раптом відмовилась, не зважаючи на тиск з боку Асада та Путіна. Мало того, що там не буде представника Вселенського патріархату...