Для контрнаступу на Херсонщині ЗСУ потрібно втричі більше військ, ніж у ворога, - генерал Марченко

Для того, щоби провести успішний контрнаступ у Херсонській області, Україні необхідно мати щонайменше втричі більше військ, ніж у противника. Про це заявив генерал Дмитро Марченко, який командував обороною Миколаєва, в інтерв'ю The Kyiv Independent, передають Патріоти України.

За його словами, звільнення Херсона буде "непростим завданням", адже російські окупанти неабияк підготувалися до оборони.

"Росіяни знали, що ми наближаємося, тому перейшли на більш оборонну стратегію. Історія та військовий досвід показують, що для успіху наступу армія повинна мати щонайменше втричі більше військ, ніж противник, який обороняється", — пояснив генерал.

В таких умовах складно щось прогнозувати, вважає Марченко. "Ми не Росія, і у нас немає таких ресурсів, як у них", – додав він. За словами Марченка, російські війська добре підготовлені до оборони регіонів України, які їм вдалося захопити в березні. Крім того, росіяни ніколи не відмовлялися від своєї мети окупувати весь Південь.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 3 жовтня

вівторок, 3 жовтень 2023, 8:47

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, котрий тиждень поспіль тримаючи планку у 30-40 одиниць. Таким чином зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону і наступальні дії. У вересні був оновлений місячний рекорд - 947 знищених стволів

Якщо ЗСУ не вийдуть до Азовського моря, війна буде довгою, - ізраїльський експерт

вівторок, 3 жовтень 2023, 8:38

Якщо ЗСУ під час контрнаступу не зможуть вийти до Азовського моря і розірвати сухопутний коридор РФ до Криму, на Україну може чекати довга війна на виснаження. Таку думку висловив ізраїльський військовий експерт Давид Гендельман, передають Патріоти Ук...