Для контрнаступу на Херсонщині ЗСУ потрібно втричі більше військ, ніж у ворога, - генерал Марченко

Для того, щоби провести успішний контрнаступ у Херсонській області, Україні необхідно мати щонайменше втричі більше військ, ніж у противника. Про це заявив генерал Дмитро Марченко, який командував обороною Миколаєва, в інтерв'ю The Kyiv Independent, передають Патріоти України.

За його словами, звільнення Херсона буде "непростим завданням", адже російські окупанти неабияк підготувалися до оборони.

"Росіяни знали, що ми наближаємося, тому перейшли на більш оборонну стратегію. Історія та військовий досвід показують, що для успіху наступу армія повинна мати щонайменше втричі більше військ, ніж противник, який обороняється", — пояснив генерал.

В таких умовах складно щось прогнозувати, вважає Марченко. "Ми не Росія, і у нас немає таких ресурсів, як у них", – додав він. За словами Марченка, російські війська добре підготовлені до оборони регіонів України, які їм вдалося захопити в березні. Крім того, росіяни ніколи не відмовлялися від своєї мети окупувати весь Південь.

"Вирізали нирку і відправили на фронт": Окупант розповів про "лікування" важкопоранених в "ДНР". Перехоплення

четвер, 9 лютий 2023, 10:30

Росії не вистарчає "гарматного м'яса", яке швидкими темпами закінчується в Україні. Тому солдатів відправляють назад на фронт навіть після важких операцій з видалення органів. Про одну з таких історій розповів російський окупант в телефонній розмові зі...

Росії роками бракує військ: Том Купер пояснив, чому не варто чекати "супервеликого наступу РФ"

четвер, 9 лютий 2023, 9:40

Австрійський військовий аналітик Том Купер вважає, що попри численні прогнози, якогось "супервеликого" наступу держави-терориста Росії на Україну бути не може - навіть на Донбасі. З таким завданням не впорається логістика російської армії, передають Па...