"Для мене критика - це ніщо, але...": Безугла розкритикувала вище військове керівництво через "репресії"

Нардепка Мар’яна Безугла заявила, що у ЗСУ масово поширені "репресії" проти "неугодних". Вона закликала усіх, хто стикається з несправедливістю та тиском в армії "безпечно звернутися і розказати правду", написавши їй особисто. Відповідний допис вона опублікувала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

"Зараз військових блогерів змушують видаляти свої акаунти, писати пости на підтримку вищого військового керівництва, а також по бригадах намагаються організувати "колективні звернення". Дякую, що ділитесь цим, але такі репресії ніщо порівняно з цілеспрямованою відправкою "неугодних" на штурм, з якого не повертаються", – заявила Безугла.

Нардепка додала, що вже зібрала "немало кейсів щодо таких випадків", які сталися за роки війни. Проте Безугла не уточнила, що вона збирається робити із зібраною інформацією.

Підписання угоди КНДР і Росії обурило Сеул: Уряд Південної Кореї розглядає можливість постачання зброї Україні

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:37

Південна Корея – один із найбільших у світі постачальників озброєнь. Проте в Україну Сеул постачати озброєння довго ухилявся, боячись реакції Росії та Китаю. Південна Корея розгляне питання щодо постачання зброї Україні після укладення договору про...

Наймасштабніша DDoS атака в історії: Українська ІТ-армія вдарила по банківській системі РФ. Виведено з ладу платіжну систему "Мир"

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:14

ІТ-армія здійснила масштабну атаку на російську банківську систему, включно з інфраструктурою національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток "Мир". Про це повідомляє пресслужба ІТ ARMY of Ukraine. Внаслідок DDoS атаки ВТБ, Сбербанк, Т...