"Для мене велика честь бути тут": Борис Джонсон прибув до України

"Для мене велика честь бути тут": Борис Джонсон прибув до України

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон приїхав до України у другу річницю повномасштабного вторгнення Росії. Він висловив упевненість, що наша країна переможе і вижене путінську армію.

При цьому він додав, що Захід має продовжувати надавати допомогу Україні. За його словами, для нього честь бути в Україні у другу річницю путінського вторгнення. Політик заявив, що завдяки неприборканій мужності українці здобудуть перемогу над країною-агресором Росією.

Також Джонсон закликав надавати військову, політичну та економічну допомогу Україні. "У цю похмуру другу річницю путінського вторгнення для мене велика честь бути тут, в Україні. З їхньою неприборканою мужністю я не сумніваюся, що українці переможуть і виженуть сили Путіна – за умови, що ми надамо їм військову, політичну та економічну допомогу, якої вони потребують", – заявив Джонсон.

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...