"Для нас неприйнятна його присутність": Ще одна країна бойкотуватиме засідання ОБСЄ через участь Лаврова

Міністр закордонних справ Польщі Шимон Шинковський бойкотуватиме засідання ОБСЄ у Скоп'є через участь глави МЗС країни-окупанта Сергія Лаврова. Про це Шинковський повідомив на брифінгу, передають Патріоти України.

Шинковський наголосив, що для МЗС Польщі «неприйнятно», що Лавров на рівні з іншими партнерами братиме участь у зустрічі, спрямованій на розвиток миру та безпеки в Європі.

З цієї причини ні Шинковський, ні будь-хто інший із МЗС не буде присутнім на засіданні. Польський політик зазначив, що Росія часто шкодила ОБСЄ своїми діями. Кремль, зокрема, саботував бюджет організації та перешкоджав запланованим кадровим змінам.

Нагадаємо, міністри закордонних справ Латвії, Литви та Естонії разом з главою МЗС України також заявили, що бойкотуватимуть засідання ОБСЄ в Скоп'є цього тижня через присутність на ньому глави МЗС РФ.

"На кону довіра до США": Глава МЗС Польщі закликав спікера Палати представників Джонсона почути "замучений народ України"

понеділок, 26 лютий 2024, 10:00

Втрата довіри союзників боляче вдарить по інтересам США у світі, підірве лідерство Вашингтона у демократичному співтовариствв. Сполучені Штати мають підтримати Україну, на кону стоїть довіра до США. Про це у неділю, 25 лютого, заявив Міністр закордонни...

Колишні вагнерівці знову воюють проти України, зокрема в районі Авдіївки, - українська розвідка

понеділок, 26 лютий 2024, 9:59

Країна-агресор Росія знову використовує у війні проти України найманців колишньої приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер", яку визнано міжнародною злочинною організацією. Про це заявив в опублікованому інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заступ...