
Міністр закордонних справ Польщі Шимон Шинковський бойкотуватиме засідання ОБСЄ у Скоп'є через участь глави МЗС країни-окупанта Сергія Лаврова. Про це Шинковський повідомив на брифінгу, передають Патріоти України.
Шинковський наголосив, що для МЗС Польщі «неприйнятно», що Лавров на рівні з іншими партнерами братиме участь у зустрічі, спрямованій на розвиток миру та безпеки в Європі.
З цієї причини ні Шинковський, ні будь-хто інший із МЗС не буде присутнім на засіданні. Польський політик зазначив, що Росія часто шкодила ОБСЄ своїми діями. Кремль, зокрема, саботував бюджет організації та перешкоджав запланованим кадровим змінам.
Нагадаємо, міністри закордонних справ Латвії, Литви та Естонії разом з главою МЗС України також заявили, що бойкотуватимуть засідання ОБСЄ в Скоп'є цього тижня через присутність на ньому глави МЗС РФ.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...