"Для нас это бесценно!": У МЗС РФ зраділи, що президент України надів косоворотку в День вишиванки

Офіційний представник міністерства закордонних справ Марія Захарова пожартувала над президентом України Володимиром Зеленським, який з нагоди Дня вишиванки надів російську косоворотку, а не український національний одяг, повідомляють Патріоти України.

"Все смешалось в доме Зеленского. Владимир Александрович, отметить "день вышиванки" в косоворотке бесценно", - написала спікер МЗС РФ.

Також вона, посилаючись на радянського і російського культуролога Дмитра Лихачова, повідомила, що розріз косоворотки не випадково розташований не посередині грудей, а зміщений в сторону. "Нужно это было для того, чтобы цепочка и нательный крест не вываливались наружу. Держитесь там. Сейчас начнется", - додала Захарова.

Справжні музейні експонати: Резніков показав, чим російські військові захищаються від HIMARS (фото)

субота, 4 лютий 2023, 23:01

Міністр оборони Олексій Резніков показав «надсучасне» озброєння російських військових, яким вони хотіли захистити Херсонський міст від українських атак HIMARS. Вся територія біля споруди була вкрита десятками російських відбивачів. Відповідний допис ві...

Зеленський позбавив громадянства Табачника, Клюєва й ще деяких одіозних персонажів

субота, 4 лютий 2023, 22:52

Президент Володимир Зеленський позбавив українського громадянства кількох колишніх міністрів та чиновників часів президентства Віктора Януковича. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на джерела у правоохоронних органах. Цю ж інформацію повідоми...