Для "незалежної експертизи": Іран може передати "чорні скриньки" з розбитого літака МАУ Росії

Великий досвід і інструменти для зчитування необроблених даних про політ мають такі країни, як Велика Британія, США, Франція і Австралія.

"Чорні скриньки" з розбитого під Тегераном Boeing 737 можуть потрапити до Росії для розшифровки. Про це пише CNN International, передають Патріоти України.

Якби в країні, де сталася катастрофа, не було технології для аналізу даних, "чорна скринька" могла бути відправлена до країн, які мають великий досвід і інструменти для зчитування необроблених даних про політ, такі як Велика Британія, США, Франція і Австралія.

Невідомим на сьогодні є те, чи є у Ірану такі технології. Якщо немає, Іран повинен буде вирішити, куди відправити два самописці. "Ящики можуть бути відправлені в Росію, у якої є кошти для читання даних чорної скриньки" - зазначають у виданні.

Також, Алі Абідзаде, начальник організації цивільної авіації Ірану, в попередньому звіті про катастрофу написав, що обидві "чорні скриньки" літака пошкоджені, а точніше на них видно фізичні пошкодження.

"Обидві"чорні скриньки" пошкоджені пожежею та аварією. На обох пристроях є частини пам'яті, однак на них видно фізичні пошкодження", - йдеться у повідомленні. Перед тим, як український літак розбився, не було радіоповідомлень від пілота, пише Абідзаде.

Хіти тижня. "Перестати стріляти": Зміщення адмірала Воронченка є частиною загальної стратегії Зеленського

субота, 30 травень 2020, 12:00

За Воронченка ВМСУ перетворилися на реальну бойову силу, що має увесь спектр сучасних озброєнь. Чинний командувач Військово-морських сил ЗСУ адмірал Ігор Воронченко мав розмову з міністром оборони Андрієм Тараном та головнокомандувачем Збройних сил ген...

Режим Зеленського не помічає злочмнів проросійського фашиста? "Ви не люди, а "бидло" та "раби", і не маєте право існувати", - Шарій до закарпатців та галичан (відео)

субота, 30 травень 2020, 11:58

Московський міфотворець брутально гвалтує історичну правду, вдаючись до старих інсинуацій і додаючи свої. А тим часом правоохоронні органи України знімають з нього старі звинувачення і відкривають шлях до повернення втікача на зраджену ним батььківщину