Для нього "епоха бідності" закінчилася: Претендент на міністра освіти купив елітний джип за університетські гроші

VW Amaroc Volcano коштує 1 500 000 грн, які легко могли піти на доплати кращим викладачам, чи на гуртожитки та лабораторії.

Сергій Шкарлет. Фото: соцмережі.

Ректор Чернігівського технологічного університету і кандидат на посаду міністра освіти і науки Сергій Шкарлет придбав елітне авто майже за $60 тис. коштів навчального закладу. Про це у Facebook заявила колишній профільний міністр Ганна Новосад, передають Патріоти України.

Вона повідомила, що з 1 січня Міносвіти запустило нову модель фінансування університетів — за результатами їх діяльності. "Практично увесь січень 2020 колеги робили розрахунки для кожного університету. Низка університетів отримали значно більше, аніж отримали б за старою ручняковою системою, коли гроші давались МОНом на основі просто штатних розписів і кількості студентів", - нагадала вона.

"Що зробив кандидат на посаду міністра МОН Сергій Шкарлет, ректор Чернігівського технологічного? Купив собі автівку за 60 тисяч доларів за університетський кошт. За державний кошт. Не скромне службове авто, а VW Amaroc Volcano за 1 500 000 грн, які легко могли піти на доплати його кращим викладачам, чи на гуртожитки, чи лабораторії.

Викладачі університету можуть більше дізнатись про вибагливі умови щодо дисків і решти складників авто не базової комплектації у результатах тендеру та договорі", - заявила Анна Новосад і опублікувала документи.

Сергій Шкарлет балотувався в депутати Чернігівської обласної ради від Партії регіонів. Також зізнавався в інтерв'ю, що на президентських виборах 2004 року підтримував Віктора Януковича. 2015 року балотувався до Чернігівської обласної ради від "Блоку Петра Порошенка".

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...

Якщо Путіна не зупинити в Україні, він повернеться за "добавкою" – голова МЗС Великої Британії

неділя, 3 грудень 2023, 22:43

Якщо російського диктатора Володимира Путіна не зупинити в Україні, то він "повернеться за добавкою" і вчинить нову агресію. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії і експрем'єр Девід Кемерон, передають Патріоти України з посиланням на...