Для нього "епоха бідності" закінчилася: Претендент на міністра освіти купив елітний джип за університетські гроші

VW Amaroc Volcano коштує 1 500 000 грн, які легко могли піти на доплати кращим викладачам, чи на гуртожитки та лабораторії.

Сергій Шкарлет. Фото: соцмережі.

Ректор Чернігівського технологічного університету і кандидат на посаду міністра освіти і науки Сергій Шкарлет придбав елітне авто майже за $60 тис. коштів навчального закладу. Про це у Facebook заявила колишній профільний міністр Ганна Новосад, передають Патріоти України.

Вона повідомила, що з 1 січня Міносвіти запустило нову модель фінансування університетів — за результатами їх діяльності. "Практично увесь січень 2020 колеги робили розрахунки для кожного університету. Низка університетів отримали значно більше, аніж отримали б за старою ручняковою системою, коли гроші давались МОНом на основі просто штатних розписів і кількості студентів", - нагадала вона.

"Що зробив кандидат на посаду міністра МОН Сергій Шкарлет, ректор Чернігівського технологічного? Купив собі автівку за 60 тисяч доларів за університетський кошт. За державний кошт. Не скромне службове авто, а VW Amaroc Volcano за 1 500 000 грн, які легко могли піти на доплати його кращим викладачам, чи на гуртожитки, чи лабораторії.

Викладачі університету можуть більше дізнатись про вибагливі умови щодо дисків і решти складників авто не базової комплектації у результатах тендеру та договорі", - заявила Анна Новосад і опублікувала документи.

Сергій Шкарлет балотувався в депутати Чернігівської обласної ради від Партії регіонів. Також зізнавався в інтерв'ю, що на президентських виборах 2004 року підтримував Віктора Януковича. 2015 року балотувався до Чернігівської обласної ради від "Блоку Петра Порошенка".

Німеччина передала для ЗСУ ще "стаю" своїх "Гепардів"

середа, 10 серпень 2022, 22:41

Офіційний Берлін планує передати Збройним силам України ще 18 таких установок, вкрай необхідних для наступальних операцій для протидії російським штурмовикам. ФРН передала Україні ще чотири самохідні зенітні установки Gepard. Таким чином на озброєнні З...

"Спиш, а тут й***ний вибух, вікна навиліт": Цаплієнко поділився відео із розповіддю очевидця останніх подій в Криму

середа, 10 серпень 2022, 22:28

Місцеві жителі селища Новофедорівка в окупованому Росією Криму, де 9 серпня було знищено авіабазу окупантів, не вірять в офіційну версію "влади" про "підрив на складі боєприпасів", оскільки чули вісім чітких вибухів у різних місцях аеродрому. Внаслідок...