
Віталій Кім розповів, що росіяни саботують накази, ламають свою техніку. Для них ця ситуація "win-win" - і не помер, і злочинний наказ не виконав. Російські військові масово саботують накази і ламають техніку. На Харківському напрямку ЗСУ жене російських окупантів за поребрик. Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, передають Патріоти України.
"Зараз масове явище - росіяни саботують накази, ламають свою техніку. Для них ця ситуація "win-win" - і не помер, і злочинний наказ не виконав", - написав він в Telegram-каналі. Керівник Миколаївської ОВА також повідомив, що сьогодні він написав легіону "Свобода Росії" і чекає на відповідь. Кім наголосив, що розвиток такого руху - це дуже радісний факт.
Росія повністю заборонила ввезення рибної продукції з Вірменії. Відповідне рішення ухвалив Россільгоспнагляд, пояснивши його виявленими порушеннями у двох вірменських підприємств, передають Патріоти України. Як повідомляється, під заборону потрапили ос...
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...