"Для них вона монстр, якого потрібно вбити": Чоловік відомої жінки-парамедика з "Азовсталі" Тайри розповів про її долю у полоні

Чоловік відомої волонтерки Тайри поділився своїми побоюваннями за здоров’я та життя української героїні та розповів, чому вона залишається у полоні вже третій місяць, передають Патріоти України.

Відома жінка-парамедик з Азовсталі - Юлія Паєвська із позивним Тайра вже 86 днів перебуває у полоні рашистів. Востаннє вона виходила на зв’язок із сім'єю 14 березня, за день до полону. І вже майже три місяці її чоловік Вадим та їхня донька Анна-Софія нічого про неї не знають.

Дочка Тайри у студії шоу Вечір з Україною каналу Україна розповіла, що у мами проблеми зі здоров’ям і є побоювання, що їй не надають медичної допомоги.

"У неї астма, два протези в тазових суглобах, а ще видалена щитовидна залоза, тому вона змушена постійно приймати гормони. Однак ми сумніваємося, що їй надають ту медичну допомогу, якої вона потребує", — розповіла дочка Тайри.

Її чоловік додав, що пропагандисти представили Тайру на російському телебаченні як монстра — їй приписали жорстокі вбивства та продаж органів.

«Коли бачиш таку пропаганду, напевно, маєш відчувати лють. Але я був настільки спокійним… розумів, що це спрямовано на внутрішнього споживача. Я просто дивився і робив позначки — у чому її можуть звинуватити. Вони використовували все можливе — розповіли, ніби вона шпигувала, вбивала, різала російських солдатів і продавала їх органи. Тоді я зрозумів, чому її », — каже Вадим.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...