
У тимчасово зайнятому Маріуполі для отримання питної води треба два дні стояти в черзі, а гуманітарну допомогу від окупантів скоротили. Тепер працездатне населення знову змушують працювати за їжу. Про ситуацію в Маріуполі станом на 5 червня повідомив радник мера Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
Щоб отримати питну воду, маріупольці мають записатися в чергу, яка триває від двох днів. Це спричинено падінням рівня води в природних джерелах, що з приходом літньої спеки ще більше скоротиться.


Також окупанти скоротили видачу гуманітарної допомоги, яку зараз можуть отримати лише пенсіонери. Усім іншим їжу дають винятково за "роботу". Водночас молодь змушують записуватися в так звані "дружини" та допомагати мобільним патрулям, зокрема у фільтраційних заходах, а за відмову погрожують мобілізувати в армію терористичного угрупування "ДНР". "Маріуполь цільоспрямовано та планомірно перетворюють на гетто для українців", - резюмував Андрющенко.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...