Для отримання питної води треба два дні стояти в черзі: Що зараз відбувається у Маріуполі

У тимчасово зайнятому Маріуполі для отримання питної води треба два дні стояти в черзі, а гуманітарну допомогу від окупантів скоротили. Тепер працездатне населення знову змушують працювати за їжу. Про ситуацію в Маріуполі станом на 5 червня повідомив радник мера Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

Щоб отримати питну воду, маріупольці мають записатися в чергу, яка триває від двох днів. Це спричинено падінням рівня води в природних джерелах, що з приходом літньої спеки ще більше скоротиться.

Також окупанти скоротили видачу гуманітарної допомоги, яку зараз можуть отримати лише пенсіонери. Усім іншим їжу дають винятково за "роботу". Водночас молодь змушують записуватися в так звані "дружини" та допомагати мобільним патрулям, зокрема у фільтраційних заходах, а за відмову погрожують мобілізувати в армію терористичного угрупування "ДНР". "Маріуполь цільоспрямовано та планомірно перетворюють на гетто для українців", - резюмував Андрющенко.

Ще один нардеп від ОПЗЖ складає мандат - ЗМІ

неділя, 29 січень 2023, 20:28

Народний депутат від забороненої партії ОПЗЖ Олег Волошин написав заяву про складання депутатського мандату. Про це повідомили джерела УП, передають Патріоти України. Співрозмовники видання підтвердили, що Волошин складає мандат. Раніше джерела УП пові...

Росія "допомогла", бо зацікавлена: Болгарія посварилася з Північною Македонією

неділя, 29 січень 2023, 19:40

Росія зацікавлена в розпалюванні конфліктів на Балканах, в тому числі між Болгарією та Північною Македонією. Про це заявив міністр закордонних справ Македонії Буяр Османі в інтерв'ю місцевій редакції "Радіо Свобода", передають Патріоти України. В остан...