
У тимчасово зайнятому Маріуполі для отримання питної води треба два дні стояти в черзі, а гуманітарну допомогу від окупантів скоротили. Тепер працездатне населення знову змушують працювати за їжу. Про ситуацію в Маріуполі станом на 5 червня повідомив радник мера Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
Щоб отримати питну воду, маріупольці мають записатися в чергу, яка триває від двох днів. Це спричинено падінням рівня води в природних джерелах, що з приходом літньої спеки ще більше скоротиться.


Також окупанти скоротили видачу гуманітарної допомоги, яку зараз можуть отримати лише пенсіонери. Усім іншим їжу дають винятково за "роботу". Водночас молодь змушують записуватися в так звані "дружини" та допомагати мобільним патрулям, зокрема у фільтраційних заходах, а за відмову погрожують мобілізувати в армію терористичного угрупування "ДНР". "Маріуполь цільоспрямовано та планомірно перетворюють на гетто для українців", - резюмував Андрющенко.
Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...
Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...