Для отримання питної води треба два дні стояти в черзі: Що зараз відбувається у Маріуполі

У тимчасово зайнятому Маріуполі для отримання питної води треба два дні стояти в черзі, а гуманітарну допомогу від окупантів скоротили. Тепер працездатне населення знову змушують працювати за їжу. Про ситуацію в Маріуполі станом на 5 червня повідомив радник мера Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

Щоб отримати питну воду, маріупольці мають записатися в чергу, яка триває від двох днів. Це спричинено падінням рівня води в природних джерелах, що з приходом літньої спеки ще більше скоротиться.

Також окупанти скоротили видачу гуманітарної допомоги, яку зараз можуть отримати лише пенсіонери. Усім іншим їжу дають винятково за "роботу". Водночас молодь змушують записуватися в так звані "дружини" та допомагати мобільним патрулям, зокрема у фільтраційних заходах, а за відмову погрожують мобілізувати в армію терористичного угрупування "ДНР". "Маріуполь цільоспрямовано та планомірно перетворюють на гетто для українців", - резюмував Андрющенко.

Франція затримала черговий танкер "тіньового флоту" Росії. На цей раз у Середземному морі (вiдео)

четвер, 25 червень 2026, 15:00

Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...

Після 52 місяців окупації: Ворог тікає з Кінбурнської коси. Над півостровом замайорів прапор України (відео)

четвер, 25 червень 2026, 14:32

Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...