
Заступник командира 3-ї ОШБр Максим Жорін пояснив, якими будуть бойові дії на фронті взимку. Він наголосив, що зимовий період однаково складний як для нас, так і для нашого ворога. Зима має певні переваги та складнощі для ведення бойових дій, передають Патріоти України.
"Для піхотинця воювати взимку – це найбільший жах. Окрім того, що динаміка боїв надзвичайно висока, тебе постійно намагаються вбити, ще й погодні умови треба якось пережити", – зазначив військовий.
На думку Жоріна, в цю зиму Україна входить не в найкращому становищі.
"Було би трохи легше, якби ми заздалегідь займались інженерно-фортифікаційними спорудами, проте сьогодні в більшості український піхотинець сам змушений створювати у себе під ногами ці фортифікаційні споруди. Під обстрілами, штурмами, натиском ворога, а скоро – і в мороз. А про зручні й тактично вигідні позиції можна навіть не згадувати", – підсумував він.
Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...