"Для початку треба визнати, що Північна Корея давно б не існувала, якби не Китай", - пише Михайло Басараб, політолог, передають Патріоти України.
"Росія. Інтерес Путіна полягає в живій силі. Попри велику кількість населення РФ, Путіну дуже непросто укомплектувати свою армію. Але найголовніше інше — Кремлю необхідно глибше втягувати союзників у свою війну.
КНДР. Диктатор Північної Кореї перед вторгненням у Південну отримує змогу "обстріляти" своїх солдатів у реальній війні. Можливо, отримує ще певну винагороду.
Китай. Пекін отримує змогу поспостерігати за реакцією Вашингтона та його союзників, щоб зрозуміти, до яких меж можна тиснути на США і партнерів. Хороший новенький краш-тест.
Китай хоче визначити межу, яку не варто долати. Й Пекін нічого не втрачає в такому випадку, а просто спостерігає".
Китай планує зміцнити свою позицію в Чорному морі, витісняючи НАТО та знижуючи вплив Альянсу на стратегічні води. У ЦПД розкрили стратегію Пекіна щодо Європи та розширення військово-логістичної мережі. Про це повідомляє керівник Центру протидії дезінфо...
"Конфлікти, про які раніше говорили пошепки, вже виходять у публічну площину Один із них — це протистояння між Ілоном Маском та Пітером Наварро, головним ідеологом трампівської тарифної політики", - пише у своєму блозі Максим Несвітайлов, експерт-міжна...