Для поглиблення взаємодії в Очаків до свого українського колеги завітав командувач Сил спецоперацій США в Європі

Командувач Сил спеціальних операцій США в Європі генерал-майор Девід Тейбор разом з Командувачем аналогічної структури України – генерал-майором Григорієм Галаганом відвідали 73-й морський центр спецназу імені кошового отамана Антона Головатого. Про це йдеться на сторінці Центру в Facebook, зазначають Патріоти України.

Метою візиту є оцінка рівня військового співробітництва, підготовки та взаємодії між морськими підрозділами сил спеціальних операцій України та США.

Генерал-майор Григорій Галаган зазначив, що спільне прагнення України та її партнерів до суттєвих якісних змін є запорукою подальшого розвитку як і морської компоненти так і Сил спеціальних операцій в цілому.

З архіву ПУ. Зброя стримування російського агресора: "Нептун" | "Вільха-М" | "Тайфун-1"

четвер, 6 травень 2021, 0:10

ProВійсько. Спецвипуск. Спецвипуск ProВійсько, в якому Ви перші ексклюзивно побачите те як випробували ракетні комплекси НЕПТУН, Вільха М та реактивні снаряди Тайфун-1. В Одеській області на полігоні Алібей пройшов черговий етап випробувань ракетних к...

З архіву ПУ. Чорний дим піднявся в небо: Українські військові потужно помстилися окупантам за провокації (відео)

середа, 5 травень 2021, 23:55

Професійними діями українські захисники знищили вогневу точку противника. Українські військові дали гідну відповідь бойовикам, які продовжують порушувати режим припинення вогню на Донбасі. 5 травня 2020 року при обстрілах постраждали двоє українських в...