Для Путіна та його поплічників жах тільки починається: Що означає "часткова мобілізація" в Росії

"Коли твоя "спеціальна операція" проти "неіснуючої держави", що "триватиме пару тижнів", через сім місяців потребує оголошення мобілізації для "захисту батьківщини", назвати це інакше як провалом не вийде.Але відкладати мобілізацію далі було вже неможливо. Розгром окупаційних військ під Ізюмом і важке становище херсонського угрупування продемонстрували, що російська армія знаходиться перед загрозою військової катастрофи на горизонті 6-12 місяців. Нестача живої сили далеко не єдина, але важлива причина такого стану речей, пише у своєму блозі на НВ Іван Примаченко, передають Патріоти України.

Часткова мобілізація не буде ефективною і швидкою. Російській армії і далі не вистачатиме моралі, якісного навчання, спроможного командування та сучасної техніки — вливання великої кількості непідготовлених демотивованих «мобіків» тільки погіршить ці проблеми.

Але й ціль цього дійства скоріше тактична: втримати фронт до кінця 2023 року, дати Путіну час заморозити конфлікт чи досягнути прийнятних дипломатичних домовленостей. З риторики російських спікерів пропали згадки про «денацифікацію», «демілітаризацію» та захоплення великих міст України. У путінської війни більше немає амбітних цілей. Мета номер один — зберегти Путіна при владі.

Сам Путін в публічних комунікаціях тепер повторює, що метою операції є Донбас. Відтак, подальша позиція Кремля зрозуміла. Вони торгуватимуться, щоб залишити за собою вже окуповані території Донбасу та домовитися про зняття санкцій в обмін на звільнення півдня України. Якщо ж Україна і Захід на це не підуть, Путін буде намагатися заморозити конфлікт по вже існуючій лінії зіткнення, а під час кожного чергового наступу ЗСУ влаштовувати істерику про використання атомної зброї для «захисту нових регіонів Росії, що приєдналися до нас під час референдумів».

Головний висновок з сьогоднішньої промови Путіна простий — Росія слабка, вона сиплеться і її треба дотискати. Проведення псевдореферендумів призведе до збільшення поставок західної зброї та посилення санкцій.

Оголошення мобілізації після обіцянок Китаю та Індії швидко завершити війну призведе до відходу від Росії її ситуативних союзників. А також — до дестабілізації російського суспільства, яке очікувало веселе ТБ-шоу з переможною войнушкою, а тепер має йти помирати на фронт. Страху в Україні та на Заході більше немає. А от для Путіна та його поплічників жах тільки починається.

Оригінальна "реклама патріотизму": У РФ портрети ліквідованих в Україні військових розмістили у громадському туалеті (відео)

п’ятниця, 31 березень 2023, 11:45

У РФ запустили нову «патріотичну» акцію, щоби вшанувати пам’ять ліквідованих в Україні російських окупантів, повідомляють Патріоти України. Раніше фото таких «героїв» розміщували на шкільних партах, проте росіяни вирішили вийти на новий рівень абсурду,...

У окупантів великі проблеми: ЗСУ знищили щонаймеше 6 рідкісних радіолокаційних комплексів РФ, - британська розвідка

п’ятниця, 31 березень 2023, 10:30

Українські сили 23 березня оприлюднили футаж російського протибатарейного радара "ЗООПАРК-1М", який ліквідували в Донецькій зоні. Загалом, Росія втратила щонайменше шість радіолакційних комплексів і, ймовірно, лише дуже обмежена кількість залишилася в ...