"Для Путіна це смертельна небезпека": Військовий експерт вказав на головну вразливість військ РФ і шанс для ЗСУ

Силам оборони України зараз вигідно почати звільнення територій і вийти на кордони 1991 року, оскільки у ворога немає сил. Для глави РФ Володимира Путіна це смертельна небезпека, бо загрожує йому втратою влади, знищенням рейтингу, революційними ситуаціями й не лише, передають Патріоти України.

Окупанти ж не зможуть вести атаку на багатьох ділянках, а осилити максимум один-два напрямки. Таку думку в коментарі "24 каналу" висловив військовий експерт Михайло Притула. За його словами, російський диктатор зараз робитиме усе можливе, щоб захиститися від ЗСУ, а для цього йому потрібен якийсь ресурс.

"Можливо, йому вдасться щось "вишкребти" в Північній Кореї, Ірані чи деінде. Втім, найбільш перевірений шлях – мобілізація. Людський ресурс Путін може використовувати безкоштовно і безкарно. Певно, піде цим шляхом, адже, як йому здається, він найбільш вигідний. Силами мобілізованого персоналу він захищатиме власне життя", – вважає Притула.

Ще одним вигідним для Путіна шляхом він називає "увімкнути пропаганду про те, що усі цілі досягнуті". Кремлівський лідер може думати, що так йому вдасться зберегти владу, але насправді такий метод принижує його гідність та амбітність, тому навряд чи диктатор обере його.

"Денацифікація", "денаціоналізація" та "демілітаризація" відбулися. Відвести свої війська на кордони 1991 року і забути про Україну назавжди", – пояснив військовий експерт.

На жаль, акцентує Притула, зі здоровим глуздом у громадян РФ не все гаразд. Тому, найімовірніше, вони підуть шляхом мобілізації великої кількості людей і своєї майбутньої військової поразки.

"Наслідки будуть досить сумними, тому що суб'єкти Росії не мають жодної вигоди від того, що вони триматимуться у Москві. Вони мають свої природні ресурси, які доїть Москва. Відповідно, намагатимуться дистанціюватися – і від Москви, і від репарацій, які вона має виплачувати", – підкреслив Притула.

Він вважає, що так територіальна цілісність Росії постане під великим питанням. Крім того, у Кремлі почнеться справжня боротьба за владу.

"Деякі вежі Кремля почнуть змагатися між собою – у кого є ПВК чи правоохоронні органи, а в кого немає. Усі ці процеси будуть після військової поразки, яка має бути приблизно у березні", – припустив військовий експерт. За його словами, це – звичайний розрахунок, до якого готуються усі, зокрема, партнери України.

"Інформація про пакети допомоги натякає Путіну, що йому потрібно відходити, тоді він не втратить свою владу. Проте, я думаю, амбітність зіграє злий жарт із очільником Росії", – підсумував Михайло Притула.

Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...