"Для службового користування": В указі Путіна про мобілізацію приховали один з пунктів (документ)

Один з пунктів указу Володимира Путіна про мобілізацію в Росії прихований від широкої аудиторії. На це багато хто звернув увагу, адже в документі на сайті Кремля був пропущений 7 пункт. Виявляється, він прихований грифом "Для службового користування", повідомляють Патріоти України.

У версії указу, опублікованій на сайті Кремля, він просто пропущений. А у версії указу, розміщеній на сайті для офіційного опублікування нормативних актів, сказано, що це пункт "Для службового користування".

Як повідомив Путін у своєму зверненні, в РФ з 21 вересня 2022 року оголошується часткова мобілізація. За його словами, призову на військову службу підлягатимуть тільки ті громадяни, які перебувають у запасі і, перш за все, ті, хто проходив службу в лавах Збройних сил РФ, має певні військово-облікові спеціальності і відповідний досвід. Міністр оборони РФ Шойгу уточнив, що в ході часткової мобілізації буде призвано 300 тисяч резервістів.

Жодного покарання не поніс: Поворознюк вистрілив з автомата у селянина (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:28

Скандальний бізнесмен-аграрій, президент футбольного клубу "Інгулець" Олександр Поворознюк тричі стріляв у фермера з Кіровоградської області Юрія Ткача. В легенях у Ткача досі залишилися кулі. Проте жодного покарання Поворознюк за це не поніс, бо має р...

Села залишилися без світла: У Курській області заявили про "прильоти"

неділя, 29 січень 2023, 16:00

Влада російської Курській області заявила про "бавовну" 29 січня. Зазначається, що нібито стався обстріл селища. Про це повідомив губернатор Курської області Романа Старовойт, передають Патріоти України. За його словами, "під мінометний обстріл" потрап...