Для стресостійких людей від 18 до 40: Українська розвідка розпочала першу кампанію з рекрутингу для цивільних

У четвер, 13 червня, в Україні стартувала кампанія рекрутингу до складу підрозділів Головного управління розвідки Міністерства оборони "Став плюс". Про це заявив представник ГУР МО Андрій Юсов, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Суспільне".

Він додав, що головна мета цієї кампанії показати українцям, що в українській розвідці є вакансії, і, маючи необхідний перелік знань, навичок і досвіду, людина має реальну можливість приєднається до організації.

Серед стандартів, яким має відповідати потенційний кандидат щодо проходження служби в українській розвідці, представники відомства назвали кілька умов. Якщо йдеться про підрозділи активної дії, серед пріоритетів є хороша фізична форма, витривалість та вміння орієнтуватися в стресових ситуаціях. Вік кандидатів може становити від 18 до 40 років.

Представник одного з підрозділів активних дій ГУР МО пояснив, що зі свого боку відомство пропонує рекрутам постійний розвиток, службу на умовах мобілізації або за контрактом, навчання, підготовку за власними стандартами, а також забезпечення найкращою амуніцією та сучасними зразками озброєння. «І звісно, якісне медичне обслуговування та грошове забезпечення від 70 тисяч гривень», — додав він.

Як подати заявку на вступ до ГУР?

Для початку потенційний кандидат має заповнити анкету. Її можна знайти на офіційному сайті Головного управління розвідки України в розділі «Кар'єра», в розділі «військові вакансії» на рекрутинговій онлайн-платформі Lobby-X, а також на верифікованих сторінках ГУР МО України та підрозділів у соціальних мережах. Моментально перейти на анкету можна також за QR-кодом на рекламних оголошеннях і банерах структури, що вже розміщені в усіх великих містах України.

Після заповнення анкети кандидатура рекрута потрапляє на розгляд. У разі погодження з людиною зв’язуються протягом доби або максимальний термін - 10 днів. Це залежить від того, на якій платформі людина заповнила анкету.

Москва замислила черговий масштабний злочин: Україна відповіла на заяву Росії про плани підриву дамб Київського та Канівського водосховищ

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:55

Міністерство закордонних справ України спростувало та назвало абсурдною заяву представниці МЗС РФ Марії Захарова, що нібито "Україна готує знищення дамб Київської ГЕС та Канівського водосховища, щоб звинуватити Росію". . У МЗС наголосили, що за будь-як...

По чайній ложці: Bloomberg дізнавався, скільки F-16 ЗСУ отримають влітку і до кінця року

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:20

Один зі співрозмовників видання зазначив, що Україна ймовірно зможе розмістити ескадрилью F-16 - від 15 до 24 літаків. За словами іншого джерела, Київ очікує отримати шість F-16 цього літа і до 20 до кінця року. . Водночас у країн-партнерів виникали с...