Для створення "єдиного освітнього простору": Росія вводить "радників з виховання" у школах окупованого Донбасу

Російське міністерство збирається ввести у школах на окупованих територіях нову посаду / фото ua.depositphotos.comМіносвіти Росії планує ввести посаду так званого "радника директора школи з виховної роботи" у школах окупованого Донбасу. Про це у п'ятницю повідомила прес-служба російського відомства, передають Патріоти України.

Посаду радника директора з виховної роботи було введено у школах російських регіонів 1 березня торік. "У 10 регіонах Росії було запроваджено посаду радника з виховної роботи, вона оплачується з федерального бюджету. Щомісячна доплата вчителям становить 15 тисяч рублів. Завдання радників - організувати позанавчальну діяльність, походи до театрів, кіно. У школах Луганської та Донецької народних республік цю посаду ми також введемо. Подивимося, як вестиметься ця робота, і потім обов'язково її розширимо", - заявив міністр освіти Сергій Кравцов.

Крім того, за даними відомства, з 14 червня для вчителів з так званих "ДНР" і "ЛНР" та інших територій, які РФ називає "звільненими", стартує певна "програма перепідготовки та підвищення кваліфікації". А з 1 вересня в усі школи Донбасу Росія обіцяє завезти "нові підручники". "Усе це дозволить створити з регіоном єдиний освітній простір", - заявили у відомстві.

Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...