Ці кошти необхідні на проведення дослідних конструкторських робіт, за результатами яких виготовляються дослідні зразки та проходять випробування.
В основі комплексу допрацьована під знищення повітряних цілей керована ракета високоточної системи залпового вогню «Вільха», що може вражати цілі на відстані у понад 100 км.
Зенітна керована ракета (ЗКР) отримає активну або пасивну головку самонаведення (ГСН), як то вже було реалізовано «ДККБ «ЛУЧ» під час модернізації ЗРК С-125 «Печора» для Анголи, та матиме нову систему запуску замість напрямних РСЗВ «Смерч».
Також в Україні вже створено і низку інших складових комплексу, як то радіолокаційна станція (РЛС) 80К6КС1.
Основне призначення 80К6КС1 – виявлення в зоні огляду, супровід і вимір трьох координат повітряних об’єктів та їх швидкості у складі зенітно-ракетного комплексу.
Олег Петрович назвав термін необхідний для створення комплексу у 2-2,5 роки, тобто аналогічний для комплексу крилатих ракет РК-360МЦ «Нептун», після чого має відбутися замовлення та поставки комплексу на озброєння.
Комплекс відноситиметься до ЗРК дальнього радіусу дії з дальністю до 100 км, тобто аналог наявному на озброєнні в Повітряних Силах ЗСУ ЗРК С-300.
Балістична ракета середньої дальності "Орешник", якою РФ 21 листопада атакувала Дніпро, була створена "підступними" порушниками Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності від 1987 року. Про це пише Forbes, передають Патріоти України. Жур...
За 1000 днів конфлікту Повітряно-космічні сили Росії, незважаючи на технологічну та чисельну перевагу, не змогли домогтися переваги в повітрі над Україною, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у X (Twitter). "О...