Для створення українського ЗРК потрібно 40-50 млн доларів

Про це в програмі Security Talks розказав Генеральний конструктор «ДККБ «ЛУЧ» Олег Коростильов.

Для створення українського ЗРК потрібно 40-50 млн доларів

Ці кошти необхідні на проведення дослідних конструкторських робіт, за результатами яких виготовляються дослідні зразки та проходять випробування.

В основі комплексу допрацьована під знищення повітряних цілей керована ракета високоточної системи залпового вогню «Вільха», що може вражати цілі на відстані у понад 100 км.

Зенітна керована ракета (ЗКР) отримає активну або пасивну головку самонаведення (ГСН), як то вже було реалізовано «ДККБ «ЛУЧ» під час модернізації ЗРК С-125 «Печора» для Анголи, та матиме нову систему запуску замість напрямних РСЗВ «Смерч».

Боєприпас до ракетного комплексу Вільха

Також в Україні вже створено і низку інших складових комплексу, як то радіолокаційна станція (РЛС) 80К6КС1.

Основне призначення 80К6КС1 – виявлення в зоні огляду, супровід і вимір трьох координат повітряних об’єктів та їх швидкості у складі зенітно-ракетного комплексу.

Олег Петрович назвав термін необхідний для створення комплексу у 2-2,5 роки, тобто аналогічний для комплексу крилатих ракет РК-360МЦ «Нептун», після чого має відбутися замовлення та поставки комплексу на озброєння.

Комплекс відноситиметься до ЗРК дальнього радіусу дії з дальністю до 100 км, тобто аналог наявному на озброєнні в Повітряних Силах ЗСУ ЗРК С-300.


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук

Хіти тижня. "Здається мені, що ми наближаємося до: "Я втомився, я йду", - Волошина

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:30

Влада робить все, щоб сумнівів у її неадекватності не залишилося навіть у найзапекліших прихильників. "Дві новини поруч - "Літаки летять, будемо всіх бомбить" і Кравчук замість Кучми на переговорах в Мінську. У риториці є спосіб знецінення аргументів о...

Тепер тікати тільки на Ростов? Мін’юст США звинуватив Коломойського та Боголюбова в крадіжках та відмиванні мільярдів з Приватбанку

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:28

Якщо США видадуть ордер на арешт дніпровського олігарха, то про подорожі світом можна буде забути, та й відсидітись не тільки в Україні, а навіть і в Ізраїлі, чи Швейцарії буде проблематично. У четвер міністерство юстиції США звинуватило українського о...