"Для этого летал в тайгу с Шойгу": Російський юрист розповів, що є зараз головною метою Путіна

Президент РФ Володимир Путін перекинув 150-тисячне військо до українського кордону і в анексований Крим не для нового вторгнення. Таку думку в ефірі телеканалу "Прямий" висловив російський адвокат Микола Полозов, передають Патріоти України.

"Совершенно очевидно для меня, что эти все перемещения ржавого металла и людских масс вблизи украинских границ со стороны Кремля - это прежде всего попытка привлечь к себе внимание со стороны антагониста (президента США - ред.) Байдена", - заявив юрист.

З його слів, все почалося зі знаменитого інтерв'ю, в якому Байден погодився з думкою, що Путін є вбивцею. Після цього в Кремлі почалося "бурління", на яке Білий дім не звернув уваги. Це ще більше образило і заохотило правителя Росії. Путін за допомогою України вирішив добитися уваги Вашингтона.

"Слетали в тайгу с Шойгу, расчертили планы, как всех запугивать, и начали это движение металла. И на это отреагировали… Это элемент политической игры, давления, шантажа", - запевнив Полозов.

Він зазначив, що до переговорів Путіна з Байденом війська РФ поблизу кордонів України буду залишатися "на стрьомі". "В зависимости от политической обстановки он (Путин - ред.) будет свои военные игрушки двигать в разные стороны", - розповів адвокат.

Вибухи у Калинівці можуть повторитися?: Компанії з орбіти Микитася заблокували будівництво сховищ боєприпасів

четвер, 16 вересень 2021, 19:29

Міністерство оборони України заплатило близько 900 млн грн компаніям з орбіти скандального забудовника Максима Микитася, які зірвали будівництво трьох сховищ боєприпасів, а сьогодні через суди блокують роботу нових підрядників, повідомляють Патріоти Ук...

Не тільки дочку продав "піндосам"? Старий Мерин Путіна, Лавров, попався на новій і подвійній зраді

четвер, 16 вересень 2021, 19:10

Російські журналісти стверджують, що у міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова майже 20 років є коханка, яка впливає на справи МЗС РФ, а сам чиновник живе за рахунок олігарха Олега Дерипаски, повідомляють Патріоти України з посиланням на розслідув...