"Для этого летал в тайгу с Шойгу": Російський юрист розповів, що є зараз головною метою Путіна

Президент РФ Володимир Путін перекинув 150-тисячне військо до українського кордону і в анексований Крим не для нового вторгнення. Таку думку в ефірі телеканалу "Прямий" висловив російський адвокат Микола Полозов, передають Патріоти України.

"Совершенно очевидно для меня, что эти все перемещения ржавого металла и людских масс вблизи украинских границ со стороны Кремля - это прежде всего попытка привлечь к себе внимание со стороны антагониста (президента США - ред.) Байдена", - заявив юрист.

З його слів, все почалося зі знаменитого інтерв'ю, в якому Байден погодився з думкою, що Путін є вбивцею. Після цього в Кремлі почалося "бурління", на яке Білий дім не звернув уваги. Це ще більше образило і заохотило правителя Росії. Путін за допомогою України вирішив добитися уваги Вашингтона.

"Слетали в тайгу с Шойгу, расчертили планы, как всех запугивать, и начали это движение металла. И на это отреагировали… Это элемент политической игры, давления, шантажа", - запевнив Полозов.

Він зазначив, що до переговорів Путіна з Байденом війська РФ поблизу кордонів України буду залишатися "на стрьомі". "В зависимости от политической обстановки он (Путин - ред.) будет свои военные игрушки двигать в разные стороны", - розповів адвокат.

Недофюрер в істериці від стандартів незалежних ЗМІ: Путін розкритикував журналіста NBC

понеділок, 14 червень 2021, 21:14

Президент Росії Володимир Путін в ході інтерв'ю американському телеканалу NBC заявив, що журналіст Кир Сіммонс перебиває його і не дає сказати, якщо відповіді лідера РФ не подобаються. Розшифровку інтерв'ю Путіна американському каналу оприлюднили на са...

Доповісти Володимиру Олександровичу про "зраду": Журналіст звинувачують Єрмака в «олігархічному» союзі з нардепом Медвдчука

понеділок, 14 червень 2021, 21:10

Нардеп від ОПЗЖ, київський забудовник Вадим Столар нібито часто відвідує Офіс президента, де неофіційно зустрічається з Андрієм Єрмаком. Про це написав екснардеп, журналіст Олександр Черненко у Facebook, звертаючи увагу на те, що прізвище Столара майже...