Для тих, хто бився за самостійну Україну, нарешті відкриють Національне військове меморіальне кладовище

В Україні побудують Національне військове меморіальне кладовище

В Україні побудують Національне військове меморіальне кладовище для військових, які померли та загинули за самостійну Україну, зазначають Патріоти України.

Кабінет Міністрів затвердив вже затвердив законопроєкт, за пропозицією міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, щодо будівництва в Україні відповідного меморіального кладовища.

Подібні військові кладовища існують в США, Канаді, Франції, Польщі та інших країнах.

«Метою проєкту акта є гідне увічнення пам’яті та організації почесних поховань та перепоховань борців за Незалежність України у ХХ столітті: військовослужбовців, які померли, загинули під час виконання бойових завдань, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною», – сказав Чернишов.
Арлінгтонський національний цвинтар у США

За його словами, цей законопроєкт розроблено Міністерством розвитку громад та територій на виконання постанови Верховної Ради від 2 червня 2011 року щодо створення Національного військового меморіального кладовища.

«В Україні Національне меморіальне кладовище слугуватиме місцем спочинку не лише для обраних героїв, а й для всіх українських воїнів, які в різні історичні періоди зі зброєю в руках відстоювали державну самостійність України», – наголосив міністр.

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...