Для українців неважливо, коли помре Путін, бо він вже приречений, - Невзоров

Зовсім неважливо, коли президент Російської Федерації Володимир Путін помре, оскільки вже загинула його мрія. Про загибель мрії президента РФ розповів російський публіцист і ведучий Олександр Невзоров в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, відповідаючи на питання, яке хвилює українців: "Коли помре Путін?", передають Патріоти України.

Співрозмовник зазначив, що якщо не буде всесвітньої ядерної катастрофи, долю очільника РФ вирішуватимуть міжнародні трибунали. "...Це абсолютно неважливо, коли він (Путін - Ред.), власне кажучи, помре, тому що вже загинула, вже померла його мрія. Його психоз, його безумство - вони вже приречені...", - сказав співрозмовник.

Ведучий вважає, що не настільки важливо, "чи буде живий після цього психозу, цього божевілля носій, і де він буде живий". "...це будуть вирішувати міжнародні трибунали, якщо не трапиться того, що загалом всі досі справедливо бояться, тобто якщо не відбудеться цього ядерного всесвітнього лиха...", - додав публіцист.

Невзоров також сказав, що як президент Путін вже мертвий, оскільки лідери думок, які покинули РФ, дозволяють собі висловлюватися про нього дуже негативно. Раніше низка експертів говорили, що Володимир Путін мріє відновити СРСР.

"ЗСУ не відступають!": Пригожин поскаржився на жорстокі бої "до кінця" у Бахмуті

неділя, 5 лютий 2023, 12:24

Засновник російської ПВК "Вагнер" Євген Пригожин поскаржився на важкі бої у Бахмуті Донецької області. Він заявив, що українські військові б'ються "до останнього" та нікуди не відступають, передають Патріоти України. Так він відповів на запит ЗМІ про і...

Резніков може піти з МО, на його місце розглядають Буданова, - джерела

неділя, 5 лютий 2023, 11:55

З наступного тижня міністр оборони Олексій Резніков може залишити свою посаду, його місце, найімовірніше, займе чинний очільник ГУР Кирило Буданов, повідомили джерела УП, передають Патріоти України. Джерело: співрозмовники в ОПУ, Кабміні, силових відом...