Для українців неважливо, коли помре Путін, бо він вже приречений, - Невзоров

Зовсім неважливо, коли президент Російської Федерації Володимир Путін помре, оскільки вже загинула його мрія. Про загибель мрії президента РФ розповів російський публіцист і ведучий Олександр Невзоров в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, відповідаючи на питання, яке хвилює українців: "Коли помре Путін?", передають Патріоти України.

Співрозмовник зазначив, що якщо не буде всесвітньої ядерної катастрофи, долю очільника РФ вирішуватимуть міжнародні трибунали. "...Це абсолютно неважливо, коли він (Путін - Ред.), власне кажучи, помре, тому що вже загинула, вже померла його мрія. Його психоз, його безумство - вони вже приречені...", - сказав співрозмовник.

Ведучий вважає, що не настільки важливо, "чи буде живий після цього психозу, цього божевілля носій, і де він буде живий". "...це будуть вирішувати міжнародні трибунали, якщо не трапиться того, що загалом всі досі справедливо бояться, тобто якщо не відбудеться цього ядерного всесвітнього лиха...", - додав публіцист.

Невзоров також сказав, що як президент Путін вже мертвий, оскільки лідери думок, які покинули РФ, дозволяють собі висловлюватися про нього дуже негативно. Раніше низка експертів говорили, що Володимир Путін мріє відновити СРСР.

Окупанти нарощують темпи атак на Донеччині: В ISW заявили, що Росія може готувати новий наступ

неділя, 23 червень 2024, 10:53

Російські війська нарощують темпи своїх атак у Донецькій області, водночас зменшуючи інтенсивність на півночі Харківської області. Це може свідчити про підготовку до літнього наступу або його початок, передають Патріоти України. На думку експертів, нас...

Ситуація складна: Окупанти продовжують наступ на Часів Яр та мають певні просування, - ISW

неділя, 23 червень 2024, 10:43

Російські війська продовжують атакувати Часів Яр у Донецькій області. Окупанти мають незначні успіхи. Про це йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни, передають Патріоти України. Російські сили нещодавно просунулися в межах східного Часового...