Для українців неважливо, коли помре Путін, бо він вже приречений, - Невзоров

Зовсім неважливо, коли президент Російської Федерації Володимир Путін помре, оскільки вже загинула його мрія. Про загибель мрії президента РФ розповів російський публіцист і ведучий Олександр Невзоров в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, відповідаючи на питання, яке хвилює українців: "Коли помре Путін?", передають Патріоти України.

Співрозмовник зазначив, що якщо не буде всесвітньої ядерної катастрофи, долю очільника РФ вирішуватимуть міжнародні трибунали. "...Це абсолютно неважливо, коли він (Путін - Ред.), власне кажучи, помре, тому що вже загинула, вже померла його мрія. Його психоз, його безумство - вони вже приречені...", - сказав співрозмовник.

Ведучий вважає, що не настільки важливо, "чи буде живий після цього психозу, цього божевілля носій, і де він буде живий". "...це будуть вирішувати міжнародні трибунали, якщо не трапиться того, що загалом всі досі справедливо бояться, тобто якщо не відбудеться цього ядерного всесвітнього лиха...", - додав публіцист.

Невзоров також сказав, що як президент Путін вже мертвий, оскільки лідери думок, які покинули РФ, дозволяють собі висловлюватися про нього дуже негативно. Раніше низка експертів говорили, що Володимир Путін мріє відновити СРСР.

Звинувачують "дух бандерівщини": У Росії "проговорилися", навіщо їхня армія знищує українські міста (відео)

неділя, 14 серпень 2022, 9:29

Російська окупаційна армія спеціально руйнує українські міста в ході повномасштабної війни, розв'язаної 24 лютого, передають Патріоти України. У цьому зізнався політик з РФ, член партії "За правду" Олександр Казаков, який раніше працював у Донецьку кур...

Україна змінила стратегію і готується до переламного моменту війни, - NYT

неділя, 14 серпень 2022, 9:22

Україна змінила свою стратегію у війні з Росією завдяки надходженню більшої кількості зброї та вже зараз готується до переламного моменту в війні. Раніше ЗСУ зазнавали обстрілів з російської артилерії на сході, втрачали позиції, а також до 200 військов...