Для "веселого життя" в РФ? "Кадирівці" намагалися привезти з України в Чечню гранати і патрони

Бойовики з Чечні, які воювали проти України, намагалися вивезти в Росію гранати і патрони, інформують Патріоти України.

Як повідомляють російські Telegram-канали ASTRA і Baza, бійці підрозділу з Чечні "Південь-Ахмат" були зупинені у федеральному контрольно-пропускному пункті "Іщерське" (Наурський район Чеченської Республіки).

В автобусі, де їхали 45 бойовиків, які воювали в Запорізькій області, виявили 600 патронів і 22 гранати (у тому числі 20 гранат РГД-5, одна граната Ф-1). Також у військових знайшли запали і понад 600 нових патронів калібру 5,45 в нерозпечатаних коробках.

Повідомляється, що боєприпаси вилучено, заведено справу, нею займається військово-слідчий відділ Слідчого комітету РФ. Серед бійців ніхто не зізнається, кому належать рюкзаки, в яких виявили "сюрпризи", привезені з війни.

Кадирівці в Запорізькій області

Спеціальний загін швидкого реагування "Ахмат" бере активну участь у кривавій війні, розв'язаній Росією проти України. Зокрема, вони виконують функції загороджувальних загонів і отримують "особливі завдання", як ліквідація Зеленського.

"Це було зроблено не просто так". Чому Генштаб спростував свою ж заяву про вихід окупантів з Нової Каховки, - Левін

субота, 25 березень 2023, 9:28

23 березня поширилася інформація про нібито звільнення Нової Каховки, згідно з повідомленням про вихід звідти окупантів у зведенні Генштабу. Проте командування ЗСУ швидко спростувало таке трактування. Військовий аналітик, офіцер Армії оборони Ізраїлю І...

"Це буде поразка Заходу": Експерт сказав, чому партнери не дадуть Україні програти війну

субота, 25 березень 2023, 9:11

Західні держави не допустять поразки України у війні з країною-агресоркою Росією, адже в такому разі це буде їхньою поразкою, передають Патріоти України. Небезпека того, що Захід просто стоятиме осторонь і не допомагатиме, була з початку повномасштабно...