Для всіх місце знайдеться? Слідом за Сивохо колега Зеленського з "Кварталу" став радником секретаря РНБО

Генеральний директор компанії "Квартал-концерт", нардеп від "Слуги народу" Максим Ткаченко став радником секретаря РНБО з питань реінтеграції та відновлення Донбасу. Про це повідомляє пресслужба Ткаченка, передають Патріоти України.

"Я, як людина, що народилася на Луганщині та більшу частину свого свідомого життя прожила там, знаю не з чуток, яка ситуація склалася на Донбасі. Тому для мене вагоме значення має те, що я став радником секретаря РНБО з питань реінтеграції та відновлення Донбасу. Планів і завдань для себе ставлю безліч", – прокоментував Ткаченко.

Ткаченко є заступником голови комітету ВР з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Він став одним із співвласників ТОВ "Квартал-Концерт" – дочірньої компанії Студії "Квартал 95" – у 2014 році. З 2016 року він концертний директор співачки Тіни Кароль.

Ткаченко був головою кампанії Володимира Зеленського на президентських виборах 2019 року у Луганській області. Також Ткаченко – заступник голови депутатської фракції партії Слуга народу.

Ще чотири європейські країни приєдналися до антиросійських санкцій за агресію проти України

вівторок, 24 листопад 2020, 0:25

Ще чотири країни приєдналися до європейських санкцій щодо Росії через агресію проти України. Персональні санкції щодо 41 особи та 28 організацій будуть діяти до 15 березня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ради Європи...

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...