Для захисту неба над Україною: США надають боєприпаси для ЗРК Patriot та ракети HAWK

У новому пакеті військової допомоги від США будуть боєприпаси та системи ППО, які допоможуть захистити небо над Україною від російських бомб та ракет.

У п’ятницю, 9 червня, у Пентагоні повідомили, що саме увійде до пакету безпекової допомоги на суму 2,1 мільярда доларів.

У повідомленні йдеться, що уряд США замовить і оплатить виробництво пускових установок та ракет Hawk та боєприпасів для ЗРК Patriot. Подробиці щодо нового пакету військової допомоги повідомили у Пентагоні.

“Цей пакет USAI демонструє незмінну відданість як критично важливим можливостям України у короткостроковій перспективі, так і стійкій спроможності Збройних сил України захищати свою територію та стримувати російську агресію у довгостроковій перспективі", – йдеться у повідомленні.

У новому пакеті військової допомоги будуть:

  • додаткові боєприпаси для ЗРК Patriot;
  • системи ППО та ракети HAWK;
  • 105-мм та 203-мм артилерійські снаряди;
  • безпілотні повітряні системи Puma;
  • боєприпаси ракетної системи із лазерним наведенням.

Окрім того, цим пакетом передбачено підтримку навчання та технічного обслуговування цього сучасного американського озброєння.

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...