Для "захисту цих народів від геноциду": У Росії пропонують визнати незалежність "ЛНР" і "ДНР"

Депутати від комуністичної партії РФ внесли на розгляд Держдуми проєкт ухвали з проханням до президента Росії Володимира Путіна визнати незалежність самопроголошених "Донецької та Луганської народних республік". Про це повідомив російський телеканал "Дождь", передають Патріоти України.

Якщо депутати проголосують за ухвалення постанови, то Держдума попросить Путіна визнати так звані "республіки". Крім того, главу РФ проситимуть розглянути питання про якнайшвидше проведення переговорів з керівництвом обох самопроголошених республік "про створення правової основи міждержавних відносин, що забезпечує регулювання всіх аспектів співробітництва та взаємодопомоги".

Представники комуністичної партії стверджують, що визнання так званих "ЛНР" та "ДНР" допоможе затвердити "гарантії безпеки і захист їхніх народів від зовнішніх загроз та реалізації політики геноциду щодо жителів республік". До того ж, за словами комуністів, це нібито зміцнить регіональну стабільність.

Самі автори документу стверджують, що українська влада нібито не дотримується "Мінських угод", а в самопроголошених "республіках" за останні роки "побудовано демократичні органи та держави з усіма атрибутами легітимної влади".

Телеканал повідомляє, що проєкт ухвали внесли до розгляду 11 депутатів від Комуністичної партії РФ на чолі з Геннадієм Зюгановим. Водночас речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що у Кремлі внесеного комуністами документу не бачили.

У Чечні викрадають чоловіків, щоб відправити їх "добровольцями" на війну в Україну

четвер, 26 травень 2022, 20:59

У Чечні викрадають чоловіків для відправки на війну в Україну. Про це розповіла співрозмовниця з правозахисної асоціації "Вайфонд", передають Патріоти України із посиланням на "Кавказ.Реалії". Відзначається, що кілька чеченських правозахисних організац...

Ситуація на Донбасі критична: Військовий експерт розповів про тактику ЗСУ та плани російських окупантів

четвер, 26 травень 2022, 20:50

Росія на Донбасі хоче нав'язати один великий бій, щоб у ньому була залучена максимальна кількість активів Збройних сил України. За словами військового експерта Українського інституту майбутнього Івана Ступака, окупанти мають намір розбити всі українськ...