
Польща сподівається, що США найближчим часом зможуть ввести до країни війська з Німеччини. Про це повідомив прем’єр-міністр країни Матеуш Моравецький, передають Патріоти України із посиланням на Reuters.
“Я сподіваюся, що результатом наших численних переговорів стане введення військ, які зараз базуються в Німеччині, до Польщі”, – заявив Моравецький.
1 червня видання Financial Times писало, що США майже домовилися з Польщею про розміщення додаткового контингенту військ. Загальна чисельність американських військових у країні може досягти 5,5 тисяч осіб. Про досягнення угоди можуть офіційно оголосити під час візиту президента Польщі Анджея Дуди до Вашингтону.
Нагадаємо, президент США Дональд Трамп віддав розпорядження Міністерству оборони про виведення частини американських військових з Німеччини.
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...