Для захисту від Росії: Польща схвалила введення додаткових військ США

Анджей Дуда ратифікував міжурядову угоду про посилення військової співпраці двох країн.

Польща остаточно схвалила розміщення додаткових військ зі США, в тому числі для захисту від загроз з боку Росії, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що президент Польщі Анджей Дуда ратифікував міжурядову угоду про посилення військової співпраці двох країн. Укладена угода передбачає, що до Польщі будуть додатково введені не менше однієї тисячі американських військовослужбовців, а також створення в країні передового центру командування п'ятого корпусу армії США.
Договір закріплює «більш довгострокову» військову присутність США в Польщі, де зараз знаходяться, за різними оцінками, близько 4,5 тисячі американських військовослужбовців. Розміри доплати на реалізацію цього договору з польського бюджету оцінюються в 500 мільйонів злотих (близько 135 мільйонів доларів) на рік.

Стовп вогню видно за десятки кілометрів: У Росії стався вибух на газопроводі (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:15

У Свердловській області Росії стався вибух на газопроводі Ямбург-Єлець 29 березня в селищі Пелим. Про це повідомляють російські пабліки та засоби масової пропаганди, передають Патріоти України. У Мережі з’явилися відео з місця інциденту, на яких видно ...

Втрати РФ та України на війні: У Міноборони назвали співвідношення загиблих воїнів ЗСУ та окупантів

середа, 29 березень 2023, 21:28

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр розповіла, що співвідношення втрат ЗСУ та окупантів на сході України становить 1:10. Про це вона написала на своєму телеграм-каналі, передають Патріоти України. Ганна Маляр наголосила, що на жаль, в ЗСУ також є в...