Для захисту від Росії: Польща схвалила введення додаткових військ США

Анджей Дуда ратифікував міжурядову угоду про посилення військової співпраці двох країн.

Польща остаточно схвалила розміщення додаткових військ зі США, в тому числі для захисту від загроз з боку Росії, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що президент Польщі Анджей Дуда ратифікував міжурядову угоду про посилення військової співпраці двох країн. Укладена угода передбачає, що до Польщі будуть додатково введені не менше однієї тисячі американських військовослужбовців, а також створення в країні передового центру командування п'ятого корпусу армії США.
Договір закріплює «більш довгострокову» військову присутність США в Польщі, де зараз знаходяться, за різними оцінками, близько 4,5 тисячі американських військовослужбовців. Розміри доплати на реалізацію цього договору з польського бюджету оцінюються в 500 мільйонів злотих (близько 135 мільйонів доларів) на рік.

В одному із торгових центрів окупованого Донецька сталася "бавовна" (фото)

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:50

Як повідомляють у проросійських пабліках, у Ворошилівському районі російські засоби ППО нібито перехопили ракету, передають Патріоти України.

Ні, це не "добровольці": Хто у Росії отримав найбільші гранти на "допомогу Донбасу"

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:29

Російська православна церква і "письменник" Захар Прилєпін отримали найбільший грант з тих, що виділили в Російській Федерації на "допомогу Донбасу". Йдеться про суму майже в 115 мільйонів рублів. Про це голова Фонду президентських грантів Ілля Чукалин...