Для знищення Кримського мосту кількох ATACMS мало: Військовий експерт пояснив, що потрібно зробити перед ударом

Кримський міст не вдасться знищити за допомогою однієї-двох ракет ATACMS. Для пошкодження подібних об'єктів необхідно проводити масований обстріл, випустивши одночасно щонайменше 10 крилатих ракет. Про це в ефірі "Апостроф TV" заявив експерт Defense Express Іван Киричевський. На його думку, перед атакою на Кримський міст необхідно здійснити велику диверсію на Кримському півострові, щоб вивести з ладу систему ППО, передають Патріоти України.

"Є консенсусна думка, що коли підійде час для знищення Кримського мосту, це має бути пуск щонайменше 10 крилатих ракет, залежно від того, чи буде в нас ATACMS, чи, можливо, будемо стріляти "Нептунами" чи "Гарпунами". Одразу 10", – сказав Іван Киричевський.

Він зауважив, що навіть приклад того, як росіяни намагалися знищити міст у Затоці, показав, що наскільки б потужною ракета не була (росіяни стріляли ракетою Х-22 з бойовою частиною масою одну тонну), та однієї-двох ракет мало. Потрібно стріляти масовано.

Що стосується ДРГ чи безпілотників, то, за словами експерта, це такі опції, які будуть враховувати планувальники в Збройних силах України, коли настане час бити по цьому об'єкту. Але для початку краще було б завдавати ударів по інших об'єктах на півострові.

"Поки в нас буде ситуація, що в нас є ракети ATACMS, але їх можна використовувати в якійсь одиничній кількості – 1-2 під час пуску – можливо, краще ті самі ATACMS було б застосовувати для ударів по інших об'єктах на Кримському півострові. Аеродроми, залізничні вузли, зокрема, залізничні вузли, які ведуть до Кримського мосту. Можливо, якісь склади боєприпасів чи взагалі насамперед краще буде винести об'єкти енергетики.

Якщо раптом на Кримському півострові трапиться блекаут, спричинений зокрема пусками ATACMS по енергогенеруючих об'єктах, то, знаєте, вся протиповітряна оборона росіян ризикує лягти. Можливо, тоді завдання знищення Кримського мосту як наступний етап операції може вийти набагато простіше, аніж це уявляється наразі", – резюмував Киричевський.

Швидка перемога України дорівнює розпаду РФ: Чому на Заході не квапляться надавати ЗСУ всю зброю

вівторок, 31 січень 2023, 18:23

Захід продовжить дозовану військову підтримку України, озираючись на реакцію Путіна. Крім того, союзники не надають одразу всю необхідну нам зброю, адже бояться, що швидка поразка РФ призведе до її розпаду. Таку думку висловив колишній міністр закордон...

У міру продовження війни в РФ стане можливим військовий переворот, - екс-спічрайтер Путіна

вівторок, 31 січень 2023, 17:59

Росія вже програла війну. Через це в РФ стає можливим військовий переворот, адже в міру продовження бойових дій і погіршення ситуації на фронті громадяни держави-агресора будуть шукати винних. Такими висновками поділився колишній спічрайтер Путіна і по...