Російський інфопростір знову сколихнула новина про атаку Москви безпілотниками у ніч на середу, 9 серпня. Громадяни РФ у традиційній для себе манері влаштували істерику: зробили "винним" начальника Генерального штабу ЗС РФ Валерія Герасимова та вимагають ядерного удару по Києву, передають Патріоти України.
Відповідні коментарі росіяни залишили під новинами у російських Telegram-канала[. Окрім Герасимов, питання у них виникли також до російського ППО та командирів окупантів, які ведуть своїх підопічних на смерть.
"До Герасимова великі питання", "Чим раніше ядерним ударимо по Києву – тим менше жертв буде від УГІЛ", "Чому новини про Москву!??? Чому не пишите про зрадників? Командир Томов завів цілий загін до х*хлів! 25 осіб!", "Це не відповідь на питання, чому не охороняються межі повітряного простору і це дозволяє будь-чому безкарно летіти над територіями РФ аж по 600 км", – писали росіяни.
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...
Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр оголосив, що ініціює внесення поправок до конституції, що зупинять повноваження президента країни Тамаша Шуйока, який відмовився добровільно йти у відставку попри вимоги уряду. Про це Мадяр оголосив під час свого ви...