Російський інфопростір знову сколихнула новина про атаку Москви безпілотниками у ніч на середу, 9 серпня. Громадяни РФ у традиційній для себе манері влаштували істерику: зробили "винним" начальника Генерального штабу ЗС РФ Валерія Герасимова та вимагають ядерного удару по Києву, передають Патріоти України.
Відповідні коментарі росіяни залишили під новинами у російських Telegram-канала[. Окрім Герасимов, питання у них виникли також до російського ППО та командирів окупантів, які ведуть своїх підопічних на смерть.
"До Герасимова великі питання", "Чим раніше ядерним ударимо по Києву – тим менше жертв буде від УГІЛ", "Чому новини про Москву!??? Чому не пишите про зрадників? Командир Томов завів цілий загін до х*хлів! 25 осіб!", "Це не відповідь на питання, чому не охороняються межі повітряного простору і це дозволяє будь-чому безкарно летіти над територіями РФ аж по 600 км", – писали росіяни.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...