Російський інфопростір знову сколихнула новина про атаку Москви безпілотниками у ніч на середу, 9 серпня. Громадяни РФ у традиційній для себе манері влаштували істерику: зробили "винним" начальника Генерального штабу ЗС РФ Валерія Герасимова та вимагають ядерного удару по Києву, передають Патріоти України.
Відповідні коментарі росіяни залишили під новинами у російських Telegram-канала[. Окрім Герасимов, питання у них виникли також до російського ППО та командирів окупантів, які ведуть своїх підопічних на смерть.
"До Герасимова великі питання", "Чим раніше ядерним ударимо по Києву – тим менше жертв буде від УГІЛ", "Чому новини про Москву!??? Чому не пишите про зрадників? Командир Томов завів цілий загін до х*хлів! 25 осіб!", "Це не відповідь на питання, чому не охороняються межі повітряного простору і це дозволяє будь-чому безкарно летіти над територіями РФ аж по 600 км", – писали росіяни.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....