Російський інфопростір знову сколихнула новина про атаку Москви безпілотниками у ніч на середу, 9 серпня. Громадяни РФ у традиційній для себе манері влаштували істерику: зробили "винним" начальника Генерального штабу ЗС РФ Валерія Герасимова та вимагають ядерного удару по Києву, передають Патріоти України.
Відповідні коментарі росіяни залишили під новинами у російських Telegram-канала[. Окрім Герасимов, питання у них виникли також до російського ППО та командирів окупантів, які ведуть своїх підопічних на смерть.
"До Герасимова великі питання", "Чим раніше ядерним ударимо по Києву – тим менше жертв буде від УГІЛ", "Чому новини про Москву!??? Чому не пишите про зрадників? Командир Томов завів цілий загін до х*хлів! 25 осіб!", "Це не відповідь на питання, чому не охороняються межі повітряного простору і це дозволяє будь-чому безкарно летіти над територіями РФ аж по 600 км", – писали росіяни.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...