До кінця року Путін хоче приховано мобілізувати до 450 000 "гарматних тушок": Військовий експерт оцінив, наскільки це реально

Кривавий диктатор боїться, що неприхована, загальна мобілізація викличе дієве невдоволення підданих, абсолютна більшість котрих готова воювати лише чужими руками

Військовий експерт Олег Жданов висловився щодо мобілізаційних планів кремлівського упиря, котрий де-факто перебрав на себе керівництво військовими діями проти України. За інсайдерською інформацією з Росії, лише до кінця літа за допомогою першого етапу прихованої мобілізації Путін хоче назбирати ще 100 000 тушок гарматного м’яса, передають Патріоти України.

"Якщо рахувати юридично і фактично, то ми воюємо від лютого 2014 року, коли Росія розпочала операцію щодо анексії Криму, а потім війна на Донбасі. Це все одна і та ж війна. Просто вона була відтермінована підписанням Мінська-2", - нагадує експерт.

Крім цього, як нагадав Жданов, міністр оборони Олексій Резніков, посилаючись на дані української розвідки, додав, що загальне російське об'єднане угруповання військ, яке застосовується проти України (з урахуванням резервів), нараховує близько 167 тисяч особового складу.

Олег Жданов каже, що, враховуючи таку чисельність (це і ті частини, які перебувають на території РФ - ред.), але беруть участь у війні (ракетні та авіаційні підрозділи, а також частини, які обстрілюють наш кордон - ред.), це майже те ж саме за чисельністю військо, яке заходило 24 лютого на територію України, і навіть дещо менше.

"Тоді ми оцінювали чисельність угруповання десь приблизно 175 тис. осіб. Сьогодні це 167 тис. Майже те саме. Для нас проблема в тому, що добровольців повоювати в Україні з найбідніших та найдепресивніших регіонів Росії, на жаль, ще вистачає. З технікою так, проблеми. А от із особовим складом проблем у них поки що немає", - зазначає військовий експерт.

За його словами, до кінця літа за допомогою першого етапу прихованої мобілізації Росія хоче назбирати біля 100 тис. осіб. До кінця року, за неперевіреною інсайдерською інформацією, - 400-450 тис.

"Але тут, по-перше, питання, чи буде така кількість охочих. Бо підтримка цієї війни в Росії все ж знижується, як би в Кремлі не хотіли, і пропаганда не працювала. Серед населення погіршуються настрої щодо підтримки цієї війни.

По-друге, і найголовніше, чи зможе економіка Росії утримувати таку кількість мобілізованих. Їх же не просто треба утримувати, а ще й годувати, одягати, озброювати, навчати і потім відправляти до України для участі у війні", - пояснив Олег Жданов.

Нескладно здогадатись, хто був замовником: Будинок посла України у Ватикані невідомі вимазали екскрементами

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:29

У будинок посла України при Святому Престолі Андрія Юраша у четвер, 1 грудня, вдерлися невідомі та вимазали вхідні двері, сходи та стіни екскрементами. Про це Юраш розповів у коментарі ANSA, передають Патріоти України. "Ми не знаємо, хто фізично вчинив...

Заарештовану в Хорватії яхту Медведчука продадуть: Що планують зробити із грошима

п’ятниця, 2 грудень 2022, 20:00

За даними видання The Guardian, суд Хорватії передав 92,5-метрову яхту Royal Romance українському агентству з розшуку та менеджменту активів. Агенти АРМА прилетіли до Хорватії і оглянули заарештовану яхту, що належить членам сім'ї народного депутата та...