
Президент Фінляндії Александр Стубб на тлі удару по російському аеродрому Оленья в Мурманській області (менш як 200 кілометрів від фінського кордону), заявив, що прямих загроз країні нема, передають Патріоти України з посиланням на фінське видання Yle.

За його словами, у зв’язку з ураженням російського аеродрому провів переговори з прем’єром Фінляндії Петтері Орпо і прем'єр-міністром Швеції Ульфом Крістерссоном.
"Основний меседж полягає в тому, що у нас нема причин для занепокоєння у Фінляндії. Ми тримаємо ситуацію під контролем і здатні реагувати", - запевнив лідер країни.
За його словами, фіни мають звикнути до того, що війна наблизиться і до кордонів Фінляндії, адже "від Гельсінкі до Києва летіти зовсім недалеко".
"Ми повинні звикнути до того, що Україна повинна використовувати всі засоби, щоб виграти цю війну, і це також означає різні удари. І Росія буде продовжувати завдавати гібридних ударів", - додав Стубб.
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...