"До нас вона ближче": Лукашенко назвав Калінінградську область РФ "своєю" (відео)

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко в понеділок, 5 червня, заявив, що завжди називав Калінінградську область РФ «своєю», передають Патріоти України.

«Білорусь у Радянському Союзі, так би мовити, відповідала за Калінінградську область. Тому я її завжди називав своєю. Боявся, щоб росіяни не подумали, що ми там претендуємо захопити Калінінградську область. Хоча, напевно, це було б не гірше, якби Калінінградська область була ближче до Білорусі», — сказав диктатор під час зустрічі з російським губернатором цього регіону.

9 травня в Польщі офіційно рекомендували відмовитися від російської назви міста Калінінград і Калінінградської області, а казати Крулевець, Крулевецька область — це переклад польською мовою історичної назви Кенігсберг. Нинішню російську назву міста Варшава назвала «штучною і нав’язаною».

Ніхто не приїхав: Посол заявив, що Польщу однією з перших кликали на збройовий форум у Києві

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:28

Посол України в Польщі Василь Зварич розповів, що представників країни запрошували на форум оборонних індустрій в Києві, але ніхто з них не приїхав. Він упевнений, що питання необхідно адресувати полякам, так як країна була однією з перших, кого запрос...

З Росії втік військовий льотчик, він одразу здався найближчому посольству США

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:45

З Росії втік льотчик Росгвардії. Відправившись у відпустку з сім'єю до ОАЕ, він вже на місці здався представникам американського посольства. Про це повідомляє телеграм-канал "Досьє шпигуна", передають Патріоти України. Військовослужбовець авіаційної е...