"До обрання пана шоумена президентом України, Гогілашвілі й дня не служив у МВС. Він керував... "Міжнародною антинаркотичною асоціацією", - Дмитро Вовнянко

"Заступник міністра МВС Олександр Гогілашвілі в зоні проведення ООС влаштував скандал, який ледь не завершився стрільбою. Він не зупинив авто на блокупосту на в'їзді в область на вимогу поліцейських. Зупинивши авто трохи далі, він почав сваритися з поліцейськими", - пише блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"А тєпєрь і я тєбя знаю, но тєбє ета нєприятна будєт!.. Дружок єслі би ти павьол сібя па людскі, ти би етава нє услишал!.." Цитати заступника міністра - мовою оригіналу.
Відео з заступником міністра соло, злили в мережу. Почався скандал. Міністр Монастирський уже написав, що пропонуватиме уряду відсторонити Гогілашвілі від займаної посади на період дисциплінарного впровадження.
Я даю 150% гарантії, що для Гогілашвілі цей інцидент завершиться... та взагалі нічим. Бо хлопчик на побігеньках у Татарова Монастирський нічого з Гогілашвілі зробити не зможе.
По-перше, Олександр Гогілашвілі правильно одружений. Його дружина Марія Левченко - помічниця президента Зеленського, друга після Шефіра. Ще раніше у часи "Кварталу-95", пані Левченко тривалий час була особистою секретаркою Зеленського.
По-друге, Гогілашвілі пов'язаний певними інтересами з самим Зеленським. До обрання пана шоумена президентом України, Гогілашвілі й дня не служив в МВС. Він керував "Міжнародною антинаркотичною асоціацією", що займалася лікуванням алкоголиків та наркоманів. Одним з найбільших спонсорів МАА був... Володимир Зеленський. Які ще питання крім лікування наркоманів їх пов'язували, історія мовчить, але. Коли Гогілашвілі призначили у заступники до Авакова,
було багато розмов, що Гогілашвілі - наглядач за Аваковим з боку ОПУ. Така собі особа наділена особистою довірою найвпливовішого.
Ну й по третє. З Олександром Гогілашвілі і Мариєю Левченко сім'ями дружать відомий залізничник Сірожа Лещенко і його дружина/співмешканка Анастасія Тапольська, яка нині синхронно з концентрацією російських військ на кордонах дає концерти в Москві. Певно - про емпатію там розповідає.
Я вже час засік - як скоро Сірожа Лещенко видасть журналістстке розслідування, з маніпулятивними (як він любить) доказами у вигляді версій, що Гогілашвілі в зоні ООС спровокували порохоботи і що то все - змова підступного Порошенка проти вірних соратників ЗЕ? Одним словом, чуваку можна не напрягатися. Такі - не тонуть".

Нова неприємність після аварії дочки: Народний депутат Володимир Ар’єв розповів про переслідування його родини

понеділок, 5 червень 2023, 23:55

Народний депутат Володимир Ар’єв повідомив про нові перипетії, які переживає його родина. Після звинувачень щодо його доньки Ярини Ар’євої, депутат розповів, що невідомі спалили автівку його тещі. Про це нардеп написав у Facebook. «Моїй тещі, відомій д...

Шмигаль поспішив? Українські пілоти ще не вирушали на навчання за кордон – Повітряні сили

понеділок, 5 червень 2023, 23:45

Списки українських пілотів для навчання на сучасних винищувачах давно сформовані, але поки що жоден український льотчик не вирушав на навчання за кордон. Про це заявивречник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат у коментарі УП. Пряма мова: "Наразі не йде...